PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олексій Голобуцький

Політична помста чи агітація: мета прес-конференції Януковича

Віктор Янукович не міг не відреагувати на вирок. Він повинен і далі так робити, щоб цей вирок не перетворився у міжнародний, який можна буде використовувати проти його активів, наприклад. Тому він все це зводить до політичної помсти, що логічно.

Мабуть, і росіяни його використовують для своїх цілей.

Єдине, що важко зрозуміти, це яка основна мета. Бо і заяви Януковича, і запитання журналістів свідчать про те, що вони слабко орієнтуються в реаліях української політики і життя загалом.

Коли людина розповідає, що у всьому винна влада та інші погоджуються – то звично і загалом прийнятно. Всі так кажуть. Але коли Янукович почав розповідати про те, що не можна вийти на вулицю, бо тут всіх вбивають. Люди ж бачать реальну картину, бо живуть тут. Це вже дійсно хіба для російського споживача.

Вважаю, що кінцева мета – стати агітатором за когось чи проти когось із кандидатів.

Цього разу Янукович агітував проти Порошенка. Сказати, що це якось вплине на виборців – то швидше навпаки. Це тільки підтверджує принцип, озвучений на форумі: якщо не Порошенко, то Путін.

Але вони настільки бажають, щоб Порошенко не був президентом, що вже не особливо думають, чи сприйме конкретні тези український виборець.

З того, що я почув, єдине нормальне запитання поставив Роман Цимбалюк. Але Янукович повністю повторює те, що говорить Путін, тому загалом питання ставити сенсу не було.

Щодо формулювань виступу, то таке враження, ніби Янукович оточений офіцерами ФСО та тільки з ними й спілкується.

Все ж таки так деградувати за п’ять років навряд реально, чи не в кожному другому реченні – кримінальний жаргон. Це говорить про те, що його тримають в дуже жорстких умовах  та обмежують спілкування.

Автор: Олексій Голобуцький, політтехнолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка