PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Станіслав Таршин
Автор: Станіслав Таршин

Пора говорити правду

Якби наші політичні еліти не захоплювались популізмом і не боялись певних електоральних втрат, у нас би вже давно виробилося те, що на Заході прийнято вважати політико-управлінською системою.

Але саме цей страх і популізм у результаті призвели до електоральної революції на дострокових парламентських виборах 2019 року.

Мені незрозуміло, як можна будувати свої гасла на боротьбі з великим бізнесом, коли будь-який бізнес – це податки, робочі місця, приплив тієї ж валюти у країну, зростання ВВП.

Взяти той самий закон про лобізм, який давно працює у США. Розумієте, наскільки ця країна пішла від нас вперед? Там ніхто ні від кого не ховається і ніхто нікого не ловить, мовляв, а до кого поїхав той чи інший політик. Чому?

Читайте: Назвав журналістку "тупою вівцею". Що відомо про майбутнього нардепа Бужанського Слуга народу підтримує обрання ректорів ВНЗ на відкритому конкурсі Коли вибори мера Києва та депутатів Київради

Тому що все відомо ще до виборів. Політика квот зрозуміла, прозора та ясна. Всі чітко розуміють, що є представники енергетиків, аграріїв, будівельників, оборонників.

Тобто обов’язково у вищий законодавчий орган йдуть  громадські діячі, юристи, економісти, діячі культури, політологи та представники бізнесу. І саме тому Штати справедливо сьогодні носять титул наддержави.

Висновок один – необхідно перестати трястися за рейтинги і робити те, що повинні робити політики – все на благо розвитку економіки.

Автор: Станіслав Таршин, український підприємець, засновник групи компаній Градоліт.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка