PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олег Саакян
Автор: Олег Саакян

Повернення Надії Савченко: як можуть використати бранку на виборах 2019

25 травня 2016 року Надія Савченко повернулась з російського полону. Був етап, коли Надію включали у списки кандидатів в народні депутати від партії Батьківщина. На той момент вона була за стінками Кремля і, це було потрібно для того, щоб витягнути її з полону.

Потім після повернення почався інший етап – героїзація. Наразі Надія Савченко викликає у всіх певну токсичність, адже це фактично історія про українську невдачу. Про те, як росіяни використали українських політиків у своїй грі. Принаймні, якщо подивимось на ті речі, в яких обвинувачують Савченко і, тих публічних заяв, які вона робила після свого звільнення. Стає очевидним той факт, що це явно не український сценарій.

Читайте: Чому бунт Савченко – це бунт підлітка проти батьківського авторитету

Зараз карту Савченко активно розігрувати не будуть. Адже це говорить про факт поразки, а не перемоги. Частина українського політикуму, зокрема нинішня влада, дуже би не хотіла говорити про Савченко.

Читайте: Вибори-2019 в Україні: три головні загрози

Проте, є інша сторона історії. Якщо суд винесе рішення, то безумовно ця “перемога” може розігратись в передвиборчій компанії 2019 року. Оскільки судове рішення у справі Савченко можна використати як українську перемогу над російськими агентами. Зрозуміло, що гра на подібних фактах буде гарним інструментом для підвищення кількості потенційного електорату.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка