PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олексій Голобуцький

Рішення суду ще не означає, що Насіров повернеться на посаду

Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді глави ДФС. Це рішення суду – значить, їм наданих доказів виявилось недостатньо. Чи вони були неналежним чином подані.

Суд – окрема і незалежна гілка влади. Якщо було б телефонне право чи щось інше, то, звичайно, рішення було б іншим – бо керівництво держави не зацікавлені в подібних прецедентах. Однак незалежний суд мав право і можливість ухвалити саме таке рішення –  він це зробив, не зважаючи на позицію влади.

Ми всі пам’ятаємо, як це було при Януковичі: кого треба було – саджали без жодних питань, доказів і аргументів.

Однак таке рішення суду не значить, що Насіров завтра повернеться на посаду. Більше того, за регламентом рішення повинен прийняти Кабмін. Уявлення не маю, яке саме буде рішення у даній ситуації, але мені здається, що все ж таки негативне.

Суд працює так, як працює. Ми хотіли незалежний суд, от ми його і отримали.

Він буде незалежний від впливу грошей тільки тоді, коли в нас поміняється суспільство. Проте не варто забувати, що продажні суди були у всіх провідних країнах.

І оскільки Кабмін переконаний, що звільнення Насірова було підставним і законним, а відновлення на посаді – недопустиме, то очевидно, що буде подано апеляцію на рішення суду.

Автор: Олексій Голобуцький, політтехнолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка