PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олег Саакян
Автор: Олег Саакян

Сенцов вже переміг Путіна. Чи відпустить Кремль українських бранців

 

5 жовтня стало відомо, що Олег Сенцов припиняє голодування.

Завершення голодування може посприяти акту активізації процесу визволення, оскільки після цього у Путіна є можливість записати це собі в символічну перемогу, моральну зверхність у цій ситуації.

Читайте:  Мету не досягнуто: Сенцов пояснив зрив голодування

З іншого боку, ми маємо розуміти, що Олег Сенцов вже переміг Путіна тим, що згуртував проти нього всю цивілізовану світову спільноту. Він привернув увагу до питання заручників, українських бранців на території Російської Федерації.

Тому, головну ціль Сенцов вже досяг і припинення його голодування є дуже позитивним кроком.

Ми маємо чітко усвідомлювати, що люди, які знаходяться за стінками Кремля, є заручниками і їхнє головне завдання – вибратись. А наше завдання – звільнити їх. Ми не маємо права героїзувати їх, вимагати від них більшого, ніж від простої людини. Тобто не створювати додатковий моральний тиск.

Читайте: ЄС закликав звільнити Сенцова

В цьому випадку, я сподіваюсь, що українське суспільство з гідністю сприйматиме таке рішення Сенцова без радянських закликів про “врагу не сдается наш гордый варяг”.

Всі інші бранці, через яких і було розпочато голодування Сенцовим, утримуватимуться Кремлем до останнього дня російсько-української війни, оскільки це є вільно конвертованою валютою. 

Бранці для Росії – обмінний ресурс, який можна обміняти не стільки на російських полонених, як на геополітичні чи економічні вигоди для себе.

Читайте: Після голодування Сенцов почав писати новий сценарій – ЗМІ

Частина бранців тримається Путіним як персональний рятівний круг, на випадок, якщо ситуація розвиватиметься не за кремлівським сценарієм.

Автор: Олег Саакян, політолог 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка