PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Ростислав Кравець

Суд над Зайцевою: чи справедливий вирок та на що можуть розраховувати винні

Вироки Олені Зайцевій та Геннадію Дронову, які є фігурантами справи про ДТП на вулиці Сумській у Харкові, оголосив Київський райсуд Харкова. З огляду на ситуацію, яка сталася, та те, яким чином проводилося розслідування і якщо об’єктивно оцінювати з юридичної точки зору, то вирок суворий.

Однак, якщо брати з точки зору громадянина або потерпілої особи, то вважаю, що вирок справедливий.

В будь-якому разі, він буде оскаржений в апеляційному порядку, що може зменшити вирок. Гадаю, що не тільки адвокат Геннадія Дронова подасть апеляцію, а й Олени Зайцевої також.

Вони обидва знаходяться під вартою та це вже йде в строк відбування покарання. З самого першого дня їх затримання, тобто можна вважати, що майже два роки вони відсиділи.

В даному випадку, на що вони можуть розраховувати – це зменшення строку десь роки на три. Сама справа апеляційними станціями може розглядатися десь 1,5 роки, якщо не буде навмисного затягування.

То вже буде мати сенс стосовно остаточного відбування покарання, а також строку, через який вони можуть просити бути умовно достроково звільненими.

Коли особа відбула половину строку, вона має права звертатися стосовно умовно дострокового звільнення. Перебувати на волі, відмічатися та не здійснювати інші злочини.

Автор: Ростислав Кравець, віце-президент Світового конгресу українських юристів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка