PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Павло Сацький

Трудовий кодекс України: чи покращать зміни умови праці

У Міністерстві соціальної політики пропонують змінити правила робочого дня, ввести такі поняття, як віддалена робота та самостійна організація робочого часу.

Кодекс законів Про працю вже багато років потребує радикального оновлення, а саме – ухвалення його нової редакції.

Сучасні умови організації праці, зміни у технічному озброєнні трудового процесу, радикальні зміни у структурі категорій працівників та умов їхньої праці та оплати ставить питання про зміни в трудовому законодавстві.

Проте радянський КЗПП передбачає дуже потужну базу соціальних гарантій, і тому його не наважуються рухати, оскільки розроблення та ухвалення нового Кодексу матиме наслідки – активізацію численних лобістських груп. Тому реформування трудового законодавства здійснюється шляхом ухвалення змін до радянського КЗПП.

Нині набула поширення форма праці за вільним графіком із обов’язковим виконанням певного обсягу робіт. Це стосується праці науковців, журналістів, людей творчих професій тощо.

А також працівників, які раніше мали перебувати визначений час на робочому місці і виконувати замовлення на виїзді.

Працівників таких категорій стає все більше, а причина – розвиток засобів комунікації та технічного озброєння праці.

Читайте: Метінвест ініціює створення стратегії розвитку профорієнтації разом з Міносвіти і Мінсоцполітики

Трудові відносини із такими працівниками для роботодавця можливо врегулювати на контрактній основі. Контракт може укладатися у вільній формі, але із дотримання основних принципів трудового законодавства. Зокрема, це стосується і соціальних гарантій для найманих працівників.

Держава зацікавлена у тому, щоб відповідальність за дотримання соціальних гарантій максимально перекласти на роботодавців. З цим, очевидно, пов’язані ініціативи Мінсоцполітики.

Тим більше, у найближчі роки прогнозується значне вивільнення робочої сили через стрімку заміну некваліфікованої та мало кваліфікованої праці машинною та комп’ютерною. Проте КЗПП контрактну форму трудових відносин врегульовує слабо.

Читайте: Як обрати професію і не програти конкуренцію роботам – інтерв’ю з Іллею Кенігштейном

Окремі норми, якими врегульовуватиметься віддалена робота та праця із самостійною організацією робочого часу, дадуть змогу державним органам вимагати від роботодавців унормування на контрактній основі відносин із такими категоріями працівників.

Задум внесення таких змін передбачає зменшення кількості фізичних осіб-підприємців, які виконують певні замовлення, й стимулювання їхній перехід у категорію працівників на контрактній основі. Це дасть змогу переорінтовувати надходження із Державного бюджету до Фонду соціального захисту.

Від запропонованих ініціатив найбільше виграє держава. Для працівників, які працюють віддалено та із самостійною організацією праці, з’явиться можливість захистити свої інтереси на основі норм КЗПП за умови укладення контракту, а роботодавець зможе більш чітко прописати умови в санкції за невиконання зобов’язань працівником.

Автор: Павло Сацький, доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка