PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Ірина Геращенко

Ці три страшних дні – назавжди в моїй пам’яті

Ці три страшних дні – назавжди в моїй пам’яті. Перші поранені з вибитими очима, яких затягуємо в медпункт ВР. Забитий регіоналами кабінет переляканого спікера Рибака та одна депутатка з яскраво-кривавою помадою на губах цідить нам в спину, – вас всіх посадять.

Важкі переговори з лайливим п’яним антимайданом в Маріінці, щоб допустили швидкі. Евакуація важкопоранених з пробитими головами та ми з кількома дівчатами Оленою Кондратюк, Марією Іоновою, Іриною Купрейчик витягаємо їх з намету, перетвореного на катівню.

В наметі – кров на землі та дуже багато людей. Якась сюрреалістична розмова з агресивним натовпом і крикливими тітками . Але – вони таки віддають нам 11 важких.

Перша швидка з найтяжчими – і ми мчимо забитими міліцією вулицями в 17 лікарню. Триденне чергування. Афганці на вході, аби відбити поранених, якщо прийде міліція. Журнал поранених , в якому червоним викреслено тих, хто помер.

Ці три страшних дні – назавжди в моїй пам’яті / 2 фотографии

Сотні киян під вікнами з криком, – Іра, які ліки і препарати потрібні, кажи негайно!

Страшні новини з Майдану. Швидкі. Швидкі. Швидкі. Закривавлений телефон Лесі Жуковської, яку на ношах несуть в операційну, а на екранчику висвітлюється тато – треба взяти трубку.

Ці три страшних дні – назавжди в моїй пам’яті / 2 фотографии

Щогодинний зідзвон з колежанками: Лілею Гриневич, Олександрою Кужель, Оксаною Продан, Марією Матіос, Тетяною Слюз, Людмилою Денисовою, які чергують в ЛШД, Жовтневій та інших лікарнях.

І мій ровесник, що кусає губу і шепоче в ординаторській, – я папа Саши Плеханова, – перша для мене страшна, усвідомлена в ті дні смерть.

Вічна пам’ять. Дякуємо, що з неба тепер захищаєте Україну…

Ми зобов’язані зробити ще дуже багато, аби Україна перемогла. Україна. А не антимайдан.

Автор: Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка