PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Ольга Йосипчук
Автор: Ольга Йосипчук

Україна повинна зробити потужний стрибок з третього світу до першого

Екс-учасники Нових лідерів об’єдналися в  інноваційну команду НЕО Лідерів та почали впроваджувати стратегічні програми розвитку України 2038. Програма Україна НЕО розрахована на 20 років, вона охоплює кращі світові практики та залучає експертів.

Вже за перші п’ять років Україна повинна зробити потужний стрибок з третього світу до першого. Ми розробляємо стратегічні і важливі вектори руху не лише у соціально-економічному напрямку, а й загалом у культурно-політичному.

Програма ділиться на чотири етапи, кожен з них займає п’ять років та має 20 стратегічних  програм. Одна з них – проведення Всесвітньої виставки. Це наймасштабніша подія  в світі EXPO та є найжаданішою для багатьох держав.

У 2020 році ЕКСПО пройде у м. Дубаї та охопить понад 25 мільйонів туристів з усього світу. Влада ОАЕ сподівається на значний приріст економіки за рахунок туризму, інвестицій та культурного обміну. У 2022 році відбудеться тендер на проведення EXPO-2030 серед держав претендентів. Свої наміри вкотре проголосили: Росія, Фінляндія, Узбекистан, Бразилія, Турція.

Україна повинна спробувати  свої сили і перемогти в цій  боротьбі. Ця перемога буде  мати  історичне значення та здатна допомогти країні вискочити з прірви зовнішніх боргів, поганого іміджу, пустої казни і масової трудової міграції.

Поки Україна перебуває у воєнному стані, всі інші процеси завмерли, як і стратегічне планування загалом. Наша економіка має розвиватися і працювати, адже без неї наша оборонноздатність буде мізерною, не кажучи вже про суспільно-політичне життя кожного українця. 

Кожного дня з України, в пошуках кращої долі, їде по 78 осіб, частина з них ніколи не повернеться і це вже проблема глобального масштабу та демографічна криза. За неповні 100 років, може спричинити зникнення України, як держави з мапи світу.

Ми  пропонуємо Україні одразу вбити п’ять зайців одним пострілом та для цього нам, як  мінімум, треба виграти тендер.

Що це дасть Україні

Україна повинна зробити потужний стрибок з третього світу до першого

По-перше, створення близько 200 000 робочих місць в різних галузях і сферах, з європейськими зарплатами та на тривалий термін.

Виставка потребує великих і масштабних об’єктів, на  яких задіяні різні сектори та спеціалісти. Лише одне будівництво та інфраструктура триває мінімум 6-7 років, тобто 200 000 осіб будуть активно працювати і платити податки до кінця 2031 року. За ці 9 років Україна отримає значний приріст в казну за рахунок сплати  податків.

По-друге, покращення іміджу в світі та створення сприятливого клімату для  інвестиційного сектору.

По-третє, покращена інфраструктура і реставрація (наприклад ВДНГ),  також створення нових визначних та масштабних об’єктів, які надалі будуть використовуватися.

По-четверте, перемога в інформаційно-гібридній війні, адже основним претендентом на проведення є Росія, вони в третє будуть пробувати свої сили. 

По-п’яте, отримання величезних прибутків за рахунок 20-25 мільйонів туристів, які відвідають виставку за 6 місяців, саме стільки вона триває.

Звісно, наразі основною проблемою та загрозою є те, що у нас триває війна і фінансування таких проектів вимагає стабільності. Проте, навіть якщо під них отримати чергові транші з Європи – це дасть нам шанс вискочити з боргової ями і покращити життя кожного українця, а також зробити потужний стрибок в 20 передових держав світу.

Читайте: Нові лідери про втілення проектів: справедливість є, за неї варто боротися Нові лідери України: хто вони та чи змінять систему Чому новим лідерам так важлива зовнішня підтримка

Ми  сподіваємося, що уряд  почує нас і завдяки нашим стратегічним програмам розвитку Україна розквітне за перші 5 роківСтратегічний розвиток, кращі світові практики, нові політики, завдяки фандрейзинговим програмам фінансування – це те, на що так довго і втомлено чекає український народ.

Автор: Ольга Йосипчук, засновник ГО НЕО Лідери.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка