PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олександр Мусієнко

“Вбивство Бабченка”: чому рівень недовіри Європи зросте

Події пов’язані з Аркадієм Бабченко викличуть недовіру до правоохоронних органів не лише у громадян України, а й у міжнародних партнерів, котрі вже говорять про це.

Якщо відповідні структури України не нададуть неспростовних та вагомих фундаментальних доказів і документальних підтверджень того, що дійсно Російська Федерація замовила вбивство Аркадія Бабченка і, дійсно присутні факти зв’язку ФСБ та спецпідрозділів російської розвідки Кремля з виконавцями в Україні, то ми можемо отримати негативний імідж у світі та втрачати підтримку західних партнерів, яка в умовах війни з Росією нам необхідна.

Тому, щоб не виглядати недолуго та непрофесійно, потрібно надати Європі всі можливі докази необхідності таких дій.

Читайте:  Спецоперація “вбивство Бабченка”: в Угорщині підтримали Україну

Суспільство і так має певний рівень недовіри до правоохоронних органів. Громадяни не довіряють судам, поліції, СБУ та прокуратурі через зростання рівня злочинності. Наявність подібних випадків, як інсценування вбивства російського журналіста, не вселяє оптимізму в напрямку до збільшення довіри у населення. Незважаючи на те, що СБУ та Генеральна прокуратура аргументують, що по іншому не можна було запобігти цьому злочину – це може зіпсувати імідж усім.

Читайте: Хто охоронятиме Аркадія Бабченка

Журналісти в даному випадку просто висвітлювали ту інформацію та аналізували ті дані, які були оприлюднені. ЗМІ черпають інформацію з тих фактів, які відбуваються та мають офіційний характер. В день так званого вбивства Бабченка було офіційно оприлюднено інформацію про те, що стріляли у російського журналіста. Тому, це не може вплинути на довіру ЗМІ, оскільки вони висвітлили офіційний факт.

Але потрібно зауважити, що останнім часом зросла кількість фейкової інформації, яка вкидається окремим журналістами, псевдосайтами та організаціями в соціальні мережі. В даному випадку кожен хто отримує інформацію, в першу чергу, має навчитись її фільтрувати та аналізувати.

Проте, політичні структури доволі часто займають вкидання неправдивої інформації. Це використовується здебільшого, щоб перевірити суспільну думку. Тобто робляться певні інформаційні приводи для того, щоб перевірити як громадяни можуть відреагувати на ті чи інші події.

Інша причина – для скидання компромату на своїх опонентів, що є дуже поширеним явищем. Доволі часто саме такий спосіб і використовується політичними структурами. На жаль, це доволі поширено в України і важливо фільтрувати кожне повідомлення.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка