PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Я не хочу карантину! Чи можливе життя після коронавірусу

Таня Адамс
Таня Адамс

Як я втомилася. Втомилася боротися за виживання. Боротися на два фронти, все життя.

Тому що, виявляється, мало бути конкурентоспроможним та затребуваним на ринку праці, потрібно ще, щоб цей ринок був.

Я нещодавно проходила повз закритого Dream town і побачила там таку саму закриту взуттєву майстерню, де позмінно працювало двоє чоловіків. Як вони зараз виживають? Чи багато грошей у “заначці” у шевців, щоб протриматися? Місяць? Два?

А потім згадую, що рік тому у мене у підпорядкуванні було чотири прибиральниці та чотири охоронці. Зараз вони всі без роботи. До того ж один з охоронців був одружений на прибиральниці, це одна сім’я, з дітьми, що залишилася без засобів для існування. Так, не айтішники, але вони теж хочуть їсти. Щодня. Годувати дітей, платити за комуналку. Їх посадили в будинку, але де брати їжу – не повідомили.

От чесно, я не хочу цього карантину оптом. Тому що для переважної більшості людей залишитися без роботи – це гірше за вірус. Ця сама більшість живе від зарплати до зарплати.

Читайте: Карантин в Україні – все, що потрібно знати, і останні новини

І не важливо, Київ це чи менше місто. Швець ти, некваліфікована прибиральниця чи перекладач-синхроніст. Різниця тільки у тому, що перекладач протримається без перекладів два-три місяці, а шевцю нічого буде їсти вже з 10-го числа.

І от скажіть мені, вірусологи, епідеміологи та інші – навіщо взагалі цей цирк з сидінням вдома працездатних молодих людей? Знизити навантаження на лікарні? Якщо людина харчуватиметься мівіною і штучно нагнітатиметься страхом захворіти вірусом, то захворіє вона швидше, ніж спокійна, яка їстиме м’ясо, кашу та салат. Уберегти пенсіонерів? Так посадіть вдома тільки їх. Попередньо продумавши, як організувати їх сидіння.

Всі такі носяться свідомі інтернетом – карантин – це правильно, карантин – це треба.

Читайте: Відкриті ТЦ та дезінфекція ікон: Мінськ впровадив захисні заходи проти Covid-19 224 за добу. В Україні зафіксовано 1 892 випадки інфікування Covid-19 Коли закінчиться карантин в Україні

Ні. Це не правильно і не треба. Тому що, по-перше – це не карантин, а одна суцільна показуха. Можна накидати мільйон посилань на тему, що таке дійсно карантин, справжній, коли доведений контактно-побутовий шлях інфікування.

По-друге, ви відбираєте у людей право обирати ризики. Що тебе хвилює більше, у конкретно твоїй ситуації? Адже коли немає чого їсти, на вірус вже якось неважливо. Тому що коронавірус теоретичний, а вживати їжу треба хоча б кілька разів на день.

Я не економіст, не політик. Я – людина, що живе від зарплати до зарплати. І я не розумію, чому мені постійно ускладнюють процес виживання? Я 10-го числа повинна заплатити за житло. Ви, котрі позбавили Київ роботи, подумали про те, скільки людей тут живе в орендованих квартирах?

Ось, наприклад, сім’я. Мама приїхала у Київ лікуватися. На утриманні неповнолітня дитина. Чоловік різко залишився без роботи. Взагалі. Що їм тепер робити, якщо і до цього вони ледве тягнули лікування мами і оренду кімнати у Києві?

І це не те звільнення, коли ти пішов і за три дні знайшов нову роботу. Це відбувається так: Іди додому і залишайся там стільки, скільки вирішить влада з середньою освітою, для якої коронавірус дуже доречний. І чим довше він буде на слуху, тим більше на нього можна списати. А ви виживайте, як хочете.

І так, іще. Молодим та здоровим ніхто пенсії не дає щомісяця і коробочку не присилає. Тому що молодий і здоровий повинен сам заробляти собі на проживання. Але ось одне запитання: Як?

Читайте: Кабмін змінив список підприємств, яким можна працювати в карантин

І найнеприємніше, що я абсолютно не розумію, що з усім цим робити, коли навіть розумні люди кажуть, що драконівські заходи карантину – це нормально, і що порушення конституційних прав у благих цілях – це можна потерпіти.

Я не можу терпіти. Я дико втомилася, що за мій рахунок постійно вирішують свої питання то сепаратисти, то зелені борці з коронавірусом.

Автор: Таня Адамс, блогер.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка