PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як мотивувати себе на продуктивну роботу вдома

Крістіан Джаррет
Christian Jarrett

Без сумніву, терміни для виконання роботи можуть провокувати напруження. Коли завдань занадто багато, ви можете відчувати себе переповненими. А крайні терміни зазвичай заохочують в останню хвилину, наприклад, коли студенти за одну ніч намагаються написати есе, на яке виділявся тиждень.

Але відсутність термінів не може слугувати позитивною психологічною функцією, адже без цього, наприклад, багато студентів могли б і не закінчити свою роботу.

Силу дедлайну ви також можете побачити і у реальному житті. Наприклад, у 2015 році, Національний науковий фонд США двічі скасовував терміни подання грантів у галузі геології, обґрунтувавши це як спробу допомогти перезавантажити систему перевірки. Внаслідок цього щорічні подання впали на 59%, адже без конкретних термінів багатьом вченим не вистачало мотивації для відправлення заявок, – розповідає старший редактор журналу Aeon Крістіан Джаррет.

Дедлай ми можемо використовувати для збільшення уваги та посилення продуктивності. А наразі у розпал пандемії коронавірусу, коли більшість адаптується до неструктурованих днів, працюючи з дому, цим потрібно правильно користуватись.

Читайте: Як працювати вдома з дітьми під час карантину через коронавірус

Межа цілі

Мотиваційна сила дедлайну пов’язана з тим, що психологи називають “межами цілей”. Чим ближче ви наближаєтесь до виконання завдання, тим більше ви отримаєте за свої зусилля.

Соціальний психолог Нора Ліберман та її колеги з Тель-Авівського університету вивчають психологічні наслідки термінів. Щоб допомогти нам зрозуміти межі цілей, вони наводять такий приклад: Коли ви читаєте першу главу книги, яка складається з десяти – це лише одна десята частини шляху, який потрібно пройти, але якщо у вас є два абзаци – це 50% пройденого шляху до фінішу.  

Частина мотиваційного ефекту крайнього терміну полягає у тому, що він надає вам постійний зворотній зв’язок щодо того, скільки далі вам потрібно пройти до виконання завдання, дозволяючи межам цілей мати свій ефект.

Чим менше завдань залишається виконати, тим ефективнішими сприймаються зусилля, оскільки вони закривають більшу частину до завершення роботи, – говорить Нора Ліберман.

Інша популярна теорія полягає у тому, коли ми наближаємося до крайнього терміну або до повного виконання завдання, це призводить до зменшення можливих витрат.

Команда Нори Ліберман нещодавно продемонструвала стимуляційну силу знання про те, коли завдання буде закінчено. Вони набрали певну кількість студентів для виконання комп’ютерного завдання, яке вимагало постійної концентрації. На це пішло близько 90 хвилин.

Одній частині дослідники надавали постійний зворотній зв’язок щодо їхнього прогресу під час виконання завдання та кількості виконаних та невиконаних випробувань, інша не мала жодної інформації ні щодо своєї успішності, ні щодо кількості виконаних завдань.

У роботі цих двох груп була суттєва різниця – студенти, які отримували інформацію, зізнались, що відчували меншу втому та робили коротші перерви між блоками, що дало вищі показники швидкості та точності.

Читайте: 18% малих підприємств закриються назавжди: як карантин вплине на бізнес в Україні Карантин у Києві: скільки жителів столиці втратили роботу У травні Україна вийде на роботу: Шмигаль представив стратегію виходу з карантину

Соціальний психолог Нора Ліберман прокоментувала цей експеримент так: Ми вважаємо, що учасники нашого експерименту, які не знали, коли завдання закінчиться, берегли свої зусилля. Уявіть, що ви вирушаєте у дуже довгу подорож, впродовж якої не бачите їй кінця. У ситуаціях невизначеності люди, зазвичай, думають про найгірший сценарій, тому у нашому дослідженні студенти не зрозуміли, скільки енергії потрібно зберегти, а скільки використати. Інша група, яка знала інформацію про кількість виконаних завдань, могла визначити “кінець ризику”, наприклад, як бігуни, які здатні наростити свої зусилля для останнього кола чи кілометра, коли бачать фінішну лінію на горизонті. 

Читайте: Як пережити самоізоляцію під час карантину – поради астронавта

Починаючи роботу

Які уроки ми можемо для себе винести з цього дослідження щодо роботи вдома?

Викликом є те, що наші дні та тижні не структуровані. Звичайно, у кожній галузі ця структура буде різною, але більшість працівників можуть знайти цілі та пріоритети, що відкладені на невизначений термін.

Встановіть собі початковий термін, скажімо, одну годину, і робіть стільки роботи, скільки зможете зробити за той час. Терміни та моніторинг прогресу допомагають тримати нас у фокусі та просунути нашу роботу, – розповідає Нора Ліберман.

Керівникам варто давати працівникам, що працюють з дому, певні строки, щоб допомогти їм зосередитись. Так людина орієнтується на певний термін, що допомагає розподілити усі справи.

Альтернативою граничним термінам є надання персоналу показників прогресу, особливо коли вони наближаються до виконання свого завдання. Наприклад, якщо команді потрібно створити певну кількість товару чи продукції, можна не встановлювати терміни, а інформувати працівників про їхній прогрес, що наближається до кінця – це може призвести до легкого підвищення мотивації, – говорить співробітник групи Нори Ліберман Мааян Кацір.

Кінцеві терміни можуть зробити вас більш зібраними і корисні для того, щоб крокувати уперед. Наразі ми переживаємо дні, впродовж яких час здається неструктурованим.

Нові обставини дають можливість стратегічно використовувати терміни і приділяти додаткову увагу моніторингу нашого прогресу щодо поставлених цілей. Відповідно, це може стати одним із рішень, як залишатись зосередженими.

Джерело: ВВС

Автор: Крістіан Джаррет, старший редактор журналу Aeon. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка