PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як працювати вдома з дітьми під час карантину через коронавірус

Аліна Дізік
Аліна Дізік

Я люблю працювати вдома, далеко від галасливих колег. Не потрібно витрачати час на безглузді зустрічі та порожню балаканину, зайвий раз відволікатись.

Але мій результат повинен бути високим. Зрештою, я зрозуміла, що у поєднанні віддалена робота та обов’язки мами можуть підвищити мою продуктивність.

Мої діти, як і багато інших, Анаіс (7 років) та Тео (4 роки) змушені сидіти вдома через карантин. Але заняття не скасовуються, відтепер вони щодня спілкуються через відеоконференції з викладачами, які вимагають постійних роздруківок щоденних робіт.

Мій чоловік також зараз вдома. Тож раптом я взяла на себе нові ролі: повар, офісний адміністратор, терапевт та помічник для наших міні-керівників. А кожен день здається понеділком.

Звичайно, я не єдина, хто намагається поєднати дітей та роботу. Батьки більшості країн світу впоруються з цим. Всі намагаються встановити нові правила, щоб залишатися продуктивними у домашньому офісі.

Планування, структура, творчість та гнучкість можуть допомогти вам створити середовище, де кожен виконуватиме свої зобов’язання. Це, на думку експертів, може зводитися до комбінації заходів.

Розробіть сімейний план

Батькам, що працюють, з дітьми важливо бути реалістичним щодо робочої ситуації та сили волі, яка потрібна для успіху – а це означає, що потрібен час, аби пояснити дітям, що відбувається.

Консультант з питань продуктивності праці в Ешвілі, штат Північна Кароліна Тоня Далтог говорить, що потрібно бути комунікабельним та встановити певні межі. Чітка інформація про графік кожного члена сім’ї може допомогти дітям зрозуміти вашу відстороненість від них на певний час та поглиблення у роботу.

Графік є життєво важливим, але якщо йдеться про встановлення розкладу, не намагайтеся відтворювати свій день в офісі. Важливо визнати, що ситуація змінилася. Створіть щоденний план для усієї родини, який складається з вашої роботи, домашнього завдання для дітей та спільного часу. Це дозволить кожному знати завчасно, що очікує на них у нових обставинах, – розповідає професор з Нью-Йорка Холланд Хаїс.

Чергування з чоловіком

Через закриті школи та офіси список щоденних справ батьків може збільшитися, а не зменшитися. Хтось вперше адаптуватиметься до віддаленої роботи, яка може ускладнитися додатковим навантаженням та технічними негараздами. Хтось стикнеться з організацією домашнього навчання. І все це на додаток до постійного моніторингу новин, турботи про родичів та кухонних справ.

Читайте: Як подбати про психологічне здоров'я на карантині Карантин в Україні - все, що потрібно знати, і останні новини Коли в Україні може закінчитися карантин - пояснення Ляшка

Однак мультизадачність – спроба одночасно працювати та контролювати домашні справи – може зменшити здатність людини зосередитися на окремому завданні. Створення вікон для продуктивності – один із варіантів оптимізації роботи. Тобто коли один з батьків працює, інший займається домашніми справами та дітьми. 

Проте дослідження показали, що коли чоловіки та жінки, що зазвичай працюють повний робочий день, переходять на гнучкий графік, наприклад, віддалену роботу, лише жінки використовують додатковий час для виконання домашніх справ. Чоловіки ж натомість вбачають у цьому “стратегію високої продуктивності, а не спосіб поєднання різних сфер життя”.

Визначте свої пріоритети у роботі та зосередьте увагу на найважливішому. Якщо вам потрібно бути доступним для своїх дітей, не перевантажуйте свій графік і зберігайте нелінійну роботу, наприклад, відповідайте на електронні листи. Важчу роботу відкладіть, коли діти не потребуватимуть вашого нагляду чи за ними наглядатиме чоловік, – розповідає тренер з продуктивності з Неаполя, штат Флорида Еллен Фай.

Радуйте своїх дітей

Знаходження найкращого виходу із ситуації, а не зупинка через виклики також робить вас продуктивнішим. Дослідження показують позитивний зв’язок між щастям та продуктивністю праці.

Не засуджуйте себе та інших через те, що ви могли б робити щодня. Люди усіх рівнів компанії налаштовуються на нове нормальне життя, зокрема і ваш керівник. І пам’ятайте, що просте вкладання своїх примхливих “колег” у ліжко щовечора – це вже досягнення. І це має відчуватись.

Джерело: ВВС

Автор: Аліна Дізік, журналіст ВВС. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка