PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олег Гороховський
Автор: Олег Гороховський

Як уберегти компанію та співробітників під час карантину в Україні

Мені здається важливим вміти відрізняти паніку від осмислених дій. Ті, хто вважають панікою розумні рекомендації, безтурботні, і це становить соціальну загрозу.

Можливо, вам знадобляться ті кроки, які зробила наша компанія в умовах, що формалізував Олексій Дубілет.

Від сьогодні ми вирішили, що весь колектив нашої компанії перейде на віддалену роботу впродовж наступного тижня.

Це робиться у зв’язку з тим, що ймовірність епідемії коронавірусу в Україні досить висока і ми зобов’язані на це реагувати. Наші співробітники – це найцінніше, що у нас є, тому їхнє здоров’я і безпека для нас надзвичайно важливі, – розповідає співзасновник Мonobank Олег Гороховський.

Для команд розробки, менеджерів та інших підрозділів були організовані віддалені робочі місця – співробітники можуть підключатися до робочих програм та ресурсів віддалено через VPN з подвійною аутентифікацією, не компрометуючи безпеку системи.

Читайте: Як не панікувати через коронавірус в Україні – 4 правила

Всі зустрічі та наради ми проводимо за допомогою інструменту для відеоконференції Zoom. У нас багато розподілених команд, тому вже є досвід, як робити подібні зустрічі максимально продуктивними.

Весь операційний та контактний центр також перейде на віддалений режим роботи. Ми вже робили подібні експерименти та відправляли цілими підрозділами людей працювати з дому (ще до усієї паніки з вірусом). Навчилися працювати без просідання продуктивності, тому клієнти не відчують змін у швидкості та якості обслуговування.

Компанія збереже поточну заробітну плату усім співробітникам на період карантину, в чиїх послугах ми тимчасово не потребуватимемо у зв’язку з карантином.

Читайте: У Києві госпіталізували жінку з підозрою на коронавірус Кабмін затвердив список закритих для іноземців КПП Відвідував Швецію та Естонію: у Кременчуці госпіталізували студента з підозрою на коронавірус

Усередині компанії створено оперативний штаб для моніторингу ситуації в Україні і здоров’я наших співробітників. Були укладені договори з низкою лікарень, якщо нашому співробітнику або члену його родини буде погано – вони будуть відправлені на медичне обстеження за рахунок компанії.

Проконсультувалися з лікарями. Готуємо список рекомендацій для співробітників, як залишатися здоровими та мінімізувати ризики зараження себе та своїх близьких.

Окремо зауважу, що жодних інших змін у роботі monobank не планується.

Сподіваємося, що інші підприємства та компанії наслідуватимуть наш приклад і відправлятимуть своїх співробітників на карантин. Якщо треба – ми готові проконсультувати та поділитися нашим досвідом віддаленої роботи.

Автор: Олег Гороховський, український бізнесмен, банкір, співзасновник віртуального банку Monobank.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка