PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Віктор Таран

Закон про самоврядування в ОРДЛО: чому запобігла Рада

Питання продовження закону Про особливості самоврядування в ОРДЛО напряму пов’язане з позицією наших міжнародних союзників щодо санкцій проти Російської Федерації.

Цей закон Україна прийняла для виконання Мінських угод-2. Ми взяли певні зобов’язання, так само як і Росія.

Читайте: Закон про особливий порядок самоврядування в ОРДЛО: все, що потрібно знати

На сьогодні РФ не виконує Мінські угоди. Коли Європейський Союз впроваджує чергові санкції проти них, то в першому рядку бюлетеня ЄС зазначається, що у зв’язку з невиконанням Росією Мінських угод ми приймаємо рішення продовжити санкції.

Росія не виконує свої зобов’язання, а Україна виконує. Тому, в даному контексті, санкції проти Росії продовжуються світовим співтовариством.

Якщо б раптом Україна не продовжила даний закон, це б означало, що ми, так само як і Російська Федерація, порушуємо Мінські угоди.

Тоді у союзників Росії, які останнім часом піднімають голову, Угорщини, Італії та Австрії, виникали аргументи на користь того, що санкції проти Росії варто скасовувати або впроваджувати їх проти України.

Читайте: Україна продовжила особливий порядок самоврядування в ОРДЛО

На цей рахунок Віктор Орбан прем’єр-міністр Угорщини сказав, що його країна не буде автоматично підтримувати продовження санкцій, а буде ініціювати питання їх дієвості.

Те, що Україна продовжила закон Про особливості самоврядування в ОРДЛО говорить про те, що ми виконуємо всі домовленості та зобов’язання, чого не робить Росія. Тому проти неї варто продовжувати санкції.

Автор: Віктор Таран, голова центру Ейдос, політолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка