На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”

ДТП

Фото до: На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”

Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Вона виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулася з Mercedes. Після удару Mazda відлетіла на узбіччя і перекинулася, а дівчину викинуло з авто.

На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”
На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”
На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”
На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”
На Одеській трасі розбилася дівчина. Імовірно, під “наркотою”

Читайте: У Києві авто збило військового прокурора

Це не перше ДТП на Одеській трасі за сьогодні. Раніше Nissan з Білорусі влаштував потрійне ДТП. Постраждало 9 осіб, серед них іноземці та двоє дітей.

Валентина Летяк редакторка стрічки