У Полтаві восьмикласниці побили ровесницю біля школи

У Полтаві восьмикласниці побили ровесницю біля школи

Фото до: У Полтаві восьмикласниці побили ровесницю біля школи

Бійка сталася ще 12 листопада, проте відомо про неї стало тільки зараз. Постраждалою виявилася восьмикласниця із 38-ї школи. Дівчата, які її побили, вчаться в інших школах міста, пише Полтавщина.

Батьки постраждалої дівчинки одразу написали заяву в поліцію, відкрито кримінальне провадження за нанесення умисного легкого тілесного ушкодження.

– Потерпіла школярка повідомила, що під час розмови її почали бити. Інша сторона в поясненнях дуже розмито вказала, що “підійшли, почали бити”. Поліція підозрює, що підлітки свідомо замовчують справжню причину бійки, – зазначає видання.

Читайте: У Харкові рецидивіста з ВІЛ посадять на 14 років за згвалтування дитини

Поліція продовжує слідчі заходи в рамках даного кримінального провадження.

Увага, на відео є ненормативна лексика!

Нещодавно у Каховці дві школярки били одна одну руками та ногами на очах у натовпу підлітків.

Відео: Anatoliy Kirilolov

Марина Корзун керівниця розділу Lifestyle