11-річний хлопчик випив із знайденої на майданчику пляшки і помер

смертельно отравление

Фото до: 11-річний хлопчик випив із знайденої на майданчику пляшки і помер

Про це повідомляє НТВ.

– Хлопчик знайшов на дитячому майданчику пляшку з “лимонадом”, випив з неї, а на наступний день помер від отруєння невідомою рідиною, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Знайшли у калюжі крові: на Запоріжжі жорстоко вбили вчительку

Знахідку він пропонував спробувати і молодшому братові, але той відмовився.

Нагадаємо, у дитсадку на Тернопільщині зафіксували спалах гострої кишкової інфекції.