Виклик на лінію 102 надійшов 3 липня близько 17.20. Тіло жінки без ознак життя виявили жителі під’їзду, повідомляє Інформатор.
– Весь ліфт був залитий кров’ю. Загиблою виявилася мешканка цього під’їзду, 1952 року народження.
За попередньою інформацією, загиблій нанесли численні ножові поранення і удари молотком. Криваві сліди тяглися від під’їзду за ріг будинку.
У сміттєпроводі був знайдений закривавлений кухонний ніж. Також поліцейські виявили рукоятку молотка, – йдеться у повідомленні.
Читайте: Жінка раптово “ожила” в морозильній камері моргу
Особа підозрюваного встановлена, ним виявився житель цього ж під’їзду 1977 року народження, його розшукують правоохоронці.
Прикмети підозрюваного: на вигляд 40-45 років, зріст – 160-165 сантиметрів, коротке волосся із залисинами. Чоловік має психічні відхилення.
Причини вбивства жінки невідомі. Однак версія пограбування виключається.
До слова, вчора в центрі Києва невідомий застрелив чоловіка. Зловмисник зробив 6 пострілів і зник із місця вбивства.
Фото: Владислав Гарнаєв/Інформатор

