На Рівненщині чоловік кинув гранату під ноги молодій парі

На Рівненщині чоловік кинув гранату під ноги молодій парі

Фото до: На Рівненщині чоловік кинув гранату під ноги молодій парі

Подія сталася 2 січня близько восьмої години вечора. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння підійшов до молодої пари і почав з ними конфліктувати. Після чого дістав з кишені гранату і кинув її їм під ноги.

Про це повідомляє прес-служба відділу комунікації поліції Рівненської області.

На щастя, граната не вибухнула і обійшлося без жертв. Налякана дівчина подзвонила у поліцію. Чоловік, побачивши це, підняв з землі небезпечний предмет і зник.

Його затримали на сусідній вулиці, у кишені знайшли корпус ручної осколкової гранати Ф-1 і відокремлений запал до неї. Все це спрямовано на експертизу.

Чоловіка помістили в ізолятор, триває слідство.

Читайте: У центрі Києва кавказець вбив чоловіка ударом в голову

До речі, в одному з гуртожитків Тернополя стався вибух гранати. У результаті події одна людина загинула, ще двоє людей отримали поранення.

Ангеліна Малиновська редакторка стрічки