Слідчі завершили розслідування вбивства підлітка у київському фунікулері

Київський фунікулер

Фото: КМДА

Слідчі завершили розслідування щодо вбивства підлітка на станції фунікулера співробітником Управління державної охорони України.

Про це повідомляють в Офісі генпрокурора. 

Вбивство підлітка у фунікулері: що відомо

Слідство встановило, що 7 квітня 2024 року на верхній станції столичного фунікулера працівник правоохоронного органу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спровокував конфлікт з групою підлітків.

Після виходу з вагона, дочекавшись неповнолітнього, підозрюваний з хуліганських мотивів штовхнув його. 

Внаслідок падіння потерпілий розбив головою скло та отримав смертельний поріз шиї, від якого помер до приїзду лікарів.

– Наразі підозрюваний перебуває під вартою. Стороні захисту надано доступ до матеріалів для ознайомлення, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ДБР.

Читайте також
Вбивство українців у Німеччині: серед загиблих – десантник з 81 бригади
Анастасія Кожушко редакторка стрічки