На Прикарпатті футболісти фіктивно служили в ТЦК: посадовця військкомату оштрафували

На Прикарпатті оштрафували посадовця ТЦКНа Прикарпатті оштрафували посадовця ТЦК

Фото: ДБР

На Прикарпатті суд виніс вирок посадовцю Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в якому фіктивно служили місцеві футболісти. 

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань. 

На Прикарпатті в одному з ТЦК фіктивно служили футболісти: що відомо

Як виявилося, у  підрозділі посадовця ТЦК фіктивно проходили службу футболісти місцевого професійного клубу.

Крім того, вони безпідставно отримали від держави майже 1,5 млн грн матеріального забезпечення. 

Як встановило слідство, у роті охорони ТЦК проходили службу семеро чоловіків, які є гравцями та тренерами місцевої професійної футбольної команди.  

Одначе всі семеро чоловіків не з’являлися на службу та не виконували жодних військових обов’язків. 

У квітці цього року ДБР завершило розслідування цієї справи.  

Суд визнав посадовця винним у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України). 

Обвинувачений щиро покаявся та повністю відшкодував завдані державі збитки. З огляду на це суд призначив йому штраф у розмірі 221 тис. грн. 

На час досудового розслідування фігуранта відсторонили від виконання обов’язків. Потім його перевели на службу в інший підрозділ. 

Читайте також
Викрадали людей та вимагали гроші: працівникам ТЦК на Тернопільщині оголосили підозри
тцк та сп справатцк та сп справа
Джерело: На Прикарпатті футболісти фіктивно служили в ТЦК: посадовця військкомату оштрафували | Факти ICTV
Аліна Гончаренко редакторка стрічки новин