Вибухи в Харкові 28 жовтня: зруйновано будинок, серед постраждалих є дитина

Обстріл Харкова 28 жовтня 2024

Фото до: Вибухи в Харкові 28 жовтня: зруйновано будинок, серед постраждалих є дитина

Під час нічних вибухів у Харкові 28 жовтня постраждали семеро людей.

Серед них – 16-річна дівчина.

Вибухи в Харкові 28 жовтня: що відомо

Вибухи в Харкові пролунали о 02:10 та о 02:18 28 жовтня.

Перший удар керованою авіабомбою прийшовся в лісосмугу. Пошкоджено житлові будинки.

Другий удар 250-кілограмовою фугасною авіабомбою з уніфікованим модулем планування та корекції пошкодив дев’ятиповерхівку в Холодногірському районі.

Зокрема, зафіксовані руйнування перекриттів між останнім та передостаннім поверхами. Три квартири зруйновано, частково зруйновано технічний поверх,

У будинку повибивало вікна, поряд із багатоповерхівкою спалахнула пожежа.

Крім того, пошкоджено газопровід.

Постраждали семеро осіб, зокрема 16-річна дівчина.

Наразі на місці обстрілу продовжують працювати понад 25 рятувальників та шість одиниць техніки Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Холодногірський район Харкова на карті

Холодногірський район – один із дев’яти районів Харкова, розташований у північно-західній частині міста.

Читайте також
Вибухи в Харкові 27 жовтня: РФ вгатила КАБами по двох районах, шестеро постраждалих

Повномасштабна війна в Україні триває вже 978-му добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Джерело: Олег Синєгубов, Ігор Терехов, ГУ ДСНС у Харківській областіПоліція Харківської області, Харківська обласна прокуратура

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

Тетяна Забожко випускова редакторка