У Дагестані дрони ГУР уперше вразили кораблі РФ у Каспійському морі – джерела

Атака дронів Дагестану

Фото: скрін з відео з роспабликів у Telegram

Республіку Дагестан у Росії атакували дрони. Під ударом нібито опинилося місто Каспійськ.

Про атаку заявив глава Республіки Дагестан Сергій Меліков.

Він звинуватив в обстрілі Україну та закликав зберігати спокій та не публікувати у соцмережах фото.

Атака дронів по місту Каспійськ

У соцмережах показали, як щонайменше один дрон протиповітряна оборона Росії таки змогла збити, а інший, ймовірно, влучив по території порту.

– У російському Каспійську був атакований порт, – пише керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Згідно з даними моніторингу пожеж NASA, пожежі після атаки в районі пункту базування флотилії не зафіксовано.

ГУР про атаку кораблів РФ у Каспійському морі

Вперше вдалося завдати ураження російській флотилії в Каспійському морі у результаті інноваційної спецоперації Головного управління розвідки, повідомляють джерела в ГУР.

У результаті ударів БПЛА було уражено щонайменше два об’єкти в м. Каспійськ, що в республіці Дагестан, РФ. Зокрема, йдеться про, ймовірно, ракетні кораблі Татарстан та Дагестан, також, за попередніми даними, пошкоджень зазнали малі ракетні кораблі проєкту 21631.

У результаті операцій також припинено роботу аеропорту в м. Махачкала.

Дагестан на карті

У Каспійську розташована військово-морська база Каспійської флотилії Росії. Там, зокрема, дислокуються 414 окремий гвардійський батальйон морської піхоти та 46 окремий береговий ракетний дивізіон морської піхоти. До того ж у Каспійську є кораблі ВМФ РФ.

Флотилія завдавала ракетних ударів по Україні, а 177 полк морської піхоти брав участь у боях у Херсонській і Запорізькій областях.

Відстань від державного кордону України до об’єкта ураження становить близько 1500 кілометрів.

Фото: Google maps

До речі, зранку 31 жовтня тимчасово окупований Бердянськ Запорізької області атакували дрони, було зафіксовано влучання в адміністрацію загарбників і в порту.

Фото: скрін з відео з роспабликів у Telegram

Джерело: У Дагестані дрони ГУР уперше вразили кораблі РФ у Каспійському морі – джерела | Факти ICTV
Маліновська Ангеліна редакторка стрічки