Вибухи у Львівській області: ракети влучили у два критичні об’єкти, пошкоджено будинки

Ракета

Фото: Повітряне командування Захід

Під час вибухів у Львівській області 15 січня армія РФ поцілила у два об’єкти критичної інфраструктури у Дрогобицькому та Стрийському районах.

Оновлено об 11:45. У Скнилові Золочівського району пошкоджено два приватних будинки та дві господарські будівлі.

Вибухи у Львівській області 15 січня: що відомо

Вибухи у Львівській області лунали вночі та вранці 15 січня.

Під час першої повітряної тривоги, що тривала з 01:35 до 02:48, оборонці неба ліквідували ворожий безпілотник.

Минулося без жертв, постраждалих та руйнувань.

Однак під час ранкової тривоги з 06:12 до 08:12, коли ворог атакував Львівщину вже крилатими ракетами, влучань уникнути не вдалось.

Попри збиття в зоні відповідальності Повітряного командування Захід 20 ракет Х-101/Х-55СМ та Калібр, ворог поцілив у два об’єкти критичної інфраструктури у Дрогобицькому та Стрийському районах.

На місцях зафіксовані руйнування. Люди, на щастя, вціліли.

У полі одного з сіл Стрийського району оперативні групи виявили нездетоновану ракету, а також уламки іншої.

У селі Скнилів Золочівського району через падіння ракети пошкоджено два приватних будинки та дві господарські будівлі.

Так, поряд з одним із будинків утворилася вирва розміром 6 на 5 м та завглибшки близько 2,5 м.

Від вибухової хвилі зазнали руйнувань дахи будинків.

На місці працюють усі профільні служби.

За даними керівника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, наразі системи життєзабезпечення області працюють у штатному режимі.

Відключення електроенергії не запроваджували.

Читайте також
Події ночі 15 січня: масований обстріл України та спростування щодо прориву кордону

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 057-му добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Джерело: Максим Козицький

Фото: Повітряне командування Захід

Тетяна Забожко випускова редакторка