Внаслідок обстрілу в Херсоні постраждали троє людей

пожежа у квартирі Херсону після влучання дрона

Фото: ДСНС України

У Херсоні російські війська атакували місцевих жителів ворожими дронами, внаслідок чого відомо щонайменше про трьох постраждалих людей.

Атака дронами у Херсоні: що відомо про постраждалих

Як повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація, близько 13:00 під удар російського безпілотника потрапила 80-річна жінка.

За інформацією медиків, вона дістала вибухову травму, уламкове поранення передпліччя та ноги.

Через годину російські війська атакували з дрона 57-річного чоловіка, у якого діагностували вибухову травму та уламкове поранення плеча. Обоє постраждалих перебувають у лікарні в середньому стані тяжкості.

Водночас до лікарні звернувся 35-річний херсонець, який дістав вибухову травму та контузію. Після надання медичної допомоги його відпустили на амбулаторне лікування.

Обстріл Херсону – постраждалі звертаються за меддопомогою

За медичною допомогою звернувся 36-річний чоловік, який потрапив під удар російського безпілотника ще 25 січня у Херсоні. У нього діагностували вибухову травму, уламкові поранення рук та ніг.

Також до лікарні звернулися 35-річний чоловік і 38-річна жінка, які постраждали через російський обстріл Херсону 24 січня. Медики оцінюють їхній стан як легкий.

Читайте також
У Криму партизани виявили катери, які росіяни хочуть перекинути на Херсонщину – Атеш
Юлія Захарченко редакторка стрічки