PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Кузьма «Скрябін» у новій пісні злиться на політиків України

На кого злий Андрій Кузьменко, співак розповів у студії «Фактів».

Кузьма «Скрябін» у новій пісні злиться на політиків України

У розпал подій на Грушевського вийшла пісня гурту «Скрябін» «Історія». В той же час була написана і друга пісня – «Я злий», яку лідер гурту Андрій Кузьменко презентував лише днями. На кого злий Андрій Кузьменко, співак розповів у студії «Фактів».

Андрій Кузьменко ще раз заявив, що є далекою від політики людиною і не вірить жодній політичній силі. Людей на Майдані намагався підтримувати морально та матеріально – ліками, продуктами, дровами та іншою допомогою. А от від виступів на сцені Євромайдану гурт свідомо відмовився.

– Я би не хотів, що ще колись з’являлись такі пісні. Це крик SOS, – пояснив Андрій Кузьменко. – Смерть загиблих не варта того, що здобули. Ті 300 депутатів, які 20 років нічого не робили, в якийсь момент всі зразу ручки підняли, то їх заставив страх. Можна було руку підняти до того, як вбили майданівців, а не після? Але точно скажу: у людей появилась педаль, вони точно знають, на що тепер треба давити. Чим довше нога буде біля тої педалі, тим довше можна буде щось змінювати.

Пісня «Я злий» була написана більше місяця тому, але саме зараз, вважає лідер гурту, вона стала як ніколи актуальною.

– Я не вірю в те, що щось їх поміняє. Я задоволений від того факту, що ті, на чиїх руках так само вина за те, що відбулось в країні, мусять цю ситуацію розхльобувати. Я б хотів, щоб вони розхлябали, і пропали, – коментує політичні події Андрій Кузьменко. – Я не вірю, що ті, хто нічого не робив 20 років, почнуть працювати. Або не розпускати Майдан, і контролювати кожен їх крок.

Обидві пісні – «Історія» та «Я злий» ввійдуть в новий альбом «Скрябіна» «25», проте грати їх на концертах лідер гурту відмовляється.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка