ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Данія поступилася Португалії у запеклій боротьбі Євро-2012 (Фотозвіт ICTV+відео)

Збірна Данії вже вдруге показує неймовірний характер, але ще однієї сенсації не сталося.

У минулому турі скандинави змусили весь Старий Світ говорити про себе, сенсаційно обігравши одного з претендентів на європейську футбольну корону – збірну Голландії. І сьогодні вони були близькі до того, щоб остаточно перевернути у “групі смерті” все з ніг на голову. Але не вийшло.

Португальці забили першими на 24 хвилині матчу. Моутінью зліва навісив з кутового, Пепе виграв другий поверх і головою відправив м’яч у сітку воріт Андерсена. І вже через 12 хвилин збірна Португалії подвоїла свою перевагу – після передачі низом Нані праворуч Поштіга від душі вколотив м’яч у ворота метрів з 7-ми.

Але цей гол данці швидко відіграли. Автором гола став Беннтнер, якому в метрі від воріт залишалося тільки голову під м’яч підставити після відмінної передачі.

А під кінець гри збірна Данії покарала Роналду за марнотратство, зрівнявши рахунок. Після навісу з правого флангу Беннтнер ударом головою пробив – м’яч після штанги влетів у ворота.

Але ще однієї сенсації данці зробити не змогли, завадив їм у цьому Варела, який пробив сильно і точно. 2:3

Таким чином збірні Данії і Португалії зрівнялися в таблиці, маючи в активі по 3 очки кожна.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.