ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Німеччина впевнено переграла Голандію (Фотозвіт ICTV+відео)

Роббен і команда не змогли знайти ключа до організованої і дисциплінованої німецької оборони.

Німці забили перший гол, скориставшись грубим провалом оборони “помаранчевих”, Швайнштайгер просто еталонно “відрізав” Маріо Гомеса від захисників, а той не залишив жодного шансу Стекеленбургу.

Той же Гомес під завісу першого тайму ще більше засмутив голландців. Маріо після передачі Швайнштайгера увірвався в штрафну і потужно пробив прямо під штангу. 0:2

Навіть після другого пропущеного м’яча збірна Голландії, вийшовши на поле у другому таймі, не рвонулася вперед. Команда Берта ван Марвейка виглядала швидше безпорадною, ніж такою, що відчайдушно рветься відігратися. Але скоротити відрив у рахунку Нідерланди все ж змогли, завдяки потужному удару здалеку ван Персі. 1:2.

Але свій шанс голландці все ж втратили, майже не створивши до кінця гри небезпечних моментів біля воріт збірної Німеччини. У результаті збірна Голландії на нинішньому Євро-2012 поки що не здобула навіть нічиєї, а Німеччина вже забронювала собі місце в плей-оф.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.