ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Перший тайм Україна-Франція закінчився нічиєю (фото+відео)

Підтримка української збірної на стадіоні шалена!

Матч, який перервала сильна гроза, розпочалася близько 20-00,В перші 45 хвилин невелика перевага була у збірної Франції, в рядах якої могли відзначитися Карім Бензема, Жеремі Менез і Філіп Мексес. Господарі ЄВРО воліють діяти на контратаках. В одній з них Андрій Шевченко втік один на один, але не зміг переграти Юго Льоріса.Україна значно поступається Франції у володінні м’ячем: 45% проти 55%. Водночас, що стосується статистики ударів, то тут перевага Франції: 6 ударів в створ 9 (1 в України), 5 і 5 – сейви, блоковані удари 1 проти 0.Зазначимо, що збірна Франції не програє вже в 22 матчах поспіль. Останній раз «триколірні» зазнали поразки 3 вересня 2010 року, коли вдома зустрічалися з Білоруссю – 0:1.

Стартовий склад збірної України: Пятов – Гусєв, Михалик, Хачеріді, Селін – Тимощук, Назаренко, Коноплянка, Ярмоленко – Воронін, Шевченко.

Стартовий склад збірної Франції: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Кліші, Кабай, Аллу Діарра, Насрі, Рібери, Менез, Бензема.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.