ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Швеція програє Англії у нелегкій грі (фотозвіт ICTV+відео)

Для виходу у чвертьфінал Україні треба обов’язково виграти у матчі з Англією

В п’ятницю, 15 червня, в Києві на НСК «Олімпійський» в матчі другого туру Євро-2012 між командами групи D – збірними Англії та Швеції гра почалася з переваги футболістів Туманного Альбіону, що і вилилося в перший гол у ворота шведів.

23-тя хвилина. Керролл (Англія) забиває чудовий гол! Стівен Джеррард робить далекий навіс в район 11-метрової позначки, звідки в боротьбі із захисниками гігант Енді Керролл, перестрибнувши всіх, головою посилає м’яч у кут воріт шведів. Гра стає цікавішою.

За підсумками першого тайму обидві збірні показують дуже хороший футбол, важко віддати перевагу якоїсь із команд. Обидві досить багато атакують і більшість атак завершують прицільними ударами. Поки більше везе англійцям, в рядах яких відзначився Енді Керролл, який замкнув головою навіс Стівена Джеррарда.

До перерви скандинави намагалися виправити становище, однак їх ударів не вистачало точності, а атакам усвідомленості. Але вже на 49-й хвилині шведи відвойовують своє: Меллберг (Швеція) забиває гол!У другому таймі шведи несподівано вийшли вперед завдяки дублю Меллберга, проте їх перевага протрималася лише п’ять хвилин. На 64-й хвилині Уолкотт гарним дальнім ударом зрівняв рахунок. А на 77-й хвилині Уелбек після передачі Уолкотта п’ятою переправив м’яч у ворота Ісакссона – 3:2 на користь англійців.

Після двох турів Франція і Англія набрали по 4 очки в групі D, Україна – 3 очки, Швеція – 0 очок.

Таким чином, тільки у разі перемоги над англійцями українці зможуть пробитися в плей-офф. Нічия, навіть у разі поразки Франції в матчі з Швецією, не дає Україні можливість зіграти в 1/4 фіналу, оскільки в очній зустрічі Україна поступилася Франції.

Швеція, програвши два матчі, втратила шанси на вихід в плей-оф.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.