ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Греція вибила збірну Росії з Євро-2012 (Фотозвіт ICTV+ВІДЕО)

У напруженому матчі греки показали, хто повинен грати в чвертьфіналі.

Один єдиний гол у цьому матчі забив Карагуніс, несподівано втікши від захисників і дуже добре пробивши. Просто жахлива помилка російських захисників і зокрема Жиркова.

Феєрично стартувавши з розгрому чехов, росіяни потім провели дуже невиразний другий тайм матчу проти господарів турніру – збірної Польщі. І в третьому матчі групового раунду підопічні Діка Адвоката упустили можливість забезпечити собі путівку в чвертьфінал, поступившись грекам.

Гра проходила у Варшаві на стадіоні “Народовий”.

Таким чином, Росія, на рахунку якої 4 очки, вибуває з турніру. В чвертьфінал проходять Чехія (6 очок) і Греція, яка також набрала 4 очки, але випереджає Росію завдяки перемозі в очному матчі. Крім того, зійшла з дистанції і Польща, яка набрала 2 очки.

Збірна Росії почала виступ на Євро-2012 з великої перемоги над Чехією з рахунком 4:1, потім послідувала нічия з Польщею (1:1), і в третьому турі – поразка від Греції (0:1).