Німеччина обіграла Данію, євроказка данців завершена (Фотозвіт ICTV+відео)

Поєдинок збірних Данії та Німеччини, які входять до складу групи B, розпочався під гучні виклики фанатів на «Арені Львів».

Збірна Данії вийшла на поле в такому складі: Стефан Андерсен, Сімон К’єр, Даніель Аггер, Сімон Поульсен, Ларс Якобсен, Вілльям Квіст, Крістіан Еріксен, Мікаель Крон-Делі, Ніклас Бендтнер, Якоб Поульсен, Нікі Зімлінг.

Тренер збірної Німеччини Йоахім Лев, незважаючи на можливі зміни у складі команди, випустив на поле гравців в оптимальному складі: Мануель Нойер, Матс Хуммельс, Самі Хедіра, Бастіан Швайнштайгер, Месут Езіл, Лукас Подольські, Томас Мюллер, Хольгер Бадштубер, Ларс Бендер, Філіп Лам, Маріо Гомес.

Аби забезпечити собі вихід із групи, «червоним» необхідною була лише перемога, на відміну від своїх суперників, які гарантували собі місце в 1/4 фіналу.

В перші хвилини матчу німці виглядали краще, адже на чужій половині поля вони проводили більшу частину часу. Вони ж і відкрили рахунок: у штрафній данців м’яч потрапив до Лукаса Подольські, який розстріляв ворота Данії – 0:1.

Але Данія відігрується. Після подачі кутового, найшвидшим виявився Мікаель Крон-Делі, який головою пробив Нойера – 1:1.

Перший тайм закінчився нічиєю.

В другому таймі Німеччина збавила темп, а от данці почали діяти впевненіше. Але це не завадило німцям забити другий гол. Ларс Бендер виводить Німеччину вперед, замкнувши передачу.

У групі B тепер все стало зрозуміло: Німеччина і Португалія йдуть далі, Нідерланди і Данія прощаються з Євро-2012.