ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гусєв забив два пенальті – «Динамо» ледве перемогло «Бенфіку» (фото)

Київське “Динамо” лише в компенсований арбітром час змогло зламати опір команди “Бенфіка” з Анголи.

Київське “Динамо” лише в компенсований арбітром час змогло зламати опір команди “Бенфіка” з Анголи. Реалізований Олегом Гусєвим на 91-й хвилині пенальті приніс киянам перемогу 1:0 у черговому контрольному матчі іспанського збору, передає прес-служба столичного клубу.

Як і в попередніх матчах, Сергій Ребров задіяв у двох таймах різні склади, надавши можливість зіграти максимальному числу футболістів. Не взяли участі у сьогоднішньому поєдинку захисник Микита Бурда, який перебуває в лазареті, а також нападник Дмитро Хльобас.

Читайте: Кличко битиме Дженнінгса в Нью-Йорку

Цілком прогнозовано спаринг пройшов за відчутної територіальної та ігрової переваги “Динамо”. Кияни атакували великими силами, раз-по-раз завдаючи ударів по воротах “Бенфіки”, але ангольці виявилися міцним горішком. Особливо активним у першому таймі у динамівців був Юнес Беланда, який і асистував партнерам, і сам завдавав небезпечних ударів, проте жоден із них результативним не став.

Якщо в першому таймі футболісти “Бенфіки” кілька разів турбували Максима Коваля навісами та ударами, то після перерви Артур Рудько відверто нудьгував, лише одного разу вступивши у гру після несильного удару з-за меж штрафного майданчика. Практично весь час другої половини гра точилася на половині поля ангольців, але фарт знову ж був не на боці киян –м’яч летів повз ворота або надійно діяв голкіпер. Нарешті, коли йшла остання хвилина основного часу, Сергій Сидорчук, увірвавшись до штрафного майданчика, був збитий захисником, а Олег Гусєв впевнено пробив з “точки”.

Зазначимо, що після гри була серія післяматчевих пенальті за домовленістю сторін, і Гусєв знову забив!

“Динамо” (1 тайм): Коваль, Хачеріді, Віда, Драгович, Калитвинцев, Цуріков, Мякушко, Беланда, Буяльський, Рибалка, Теодорчик.

“Динамо” (2 тайм): Рудько, Гусєв, Бетао, Данило Сильва, Селін, Харатін, Ярмоленко, Сидорчук, Мігель, Ленс, Кравець.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.