Путін зайшов у роздягальню збірної України після матчу в Москві 1999 року

Путін зайшов у роздягальню збірної України після матчу в Москві 1999 року

Фото до: Путін зайшов у роздягальню збірної України після матчу в Москві 1999 року

Про це в інтерв’ю Футбол 24 розповів екс-півзахисник збірної України та київського Динамо Сергій Мізін.

– Згодом, після гри на “Лужниках”, до нас у роздягальню заходила вся делегація, зокрема і Путін. Я вже не пригадую, як він поводився, хто і що там казав. Після гри було не до цього – всі втомлені. Мені він взагалі не цікавий, – зазначив Мізін.

Читайте: Всі учасники ЧС-2018 в Росії

Нагадаємо, що в 1999 році в заключному турі відбіркового циклу до Євро-2000 збірні Росії й України розігрували, хто ж з них отримає заповітну путівку на континентальну першість. Перемога виводила одну з команда на Євро-2000 на пряму, нічия давала можливість зіграти в плей-оф Україні, а поразка залишала за бортом турніру. В результаті, команда Йожефа Сабо, програючи по ходу зустрічі 0:1, змогла уникнути поразки завдяки диво-голу Андрія Шевчяенка. Сергій Мізін зіграв повний матч.

Після закінчення кар’єри, Сергій Мізін працював головним тренером охтирського Нафтовика-Укрнафти, звідки у 2011 році пішов у відставку.

Раніше Факти ICTV розповідали про найстильнішого українського тренері.

Категорії: Спорт