Такий указ з’явився на офіційній сторінці Міністерства молоді та спорту України.
– Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що згідно із нещодавно прийнятим законом України Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях,- українські спортсмени не братимуть участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ, – наголосив Ігор Жданов.
Також міністр закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, та яка є порушником кодексу ВАДА:
– Агресори і порушники мають бути вигнаними з арени світового спорту!
Читайте: Жорстка критика сайту біатлону України бойкоту КМ у Тюмені
Раніше Ігор Жданов офіційно заборонив збірній України з біатлону брати участь у заключному етапі Кубка світу в російській Тюмені.