Українська гімнастка виграла срібло на етапі Кубка світу

Українська гімнастка виграла срібло на етапі Кубка світу

Фото до: Українська гімнастка виграла срібло на етапі Кубка світу

Українська художня гімнастка Влада Нікольченко виборола срібну медаль у фінальних змаганнях з булавами на етапі Кубка світу в італійському Пезаро. Про це повідомляє офіційний сайт НОК.

Читайте: Харлан та Хижняк стали спортсменами року в Україні.

15-річна гімнастка отримала за виступ з булавами 18,45 балу та посіла другу сходинку на п’єдесталі. Золото виборола ізраїльська спортсменка Ліной Ашрам. Бронза – у болгарки Катрін Тасєвої.

Тиждень тому на етапі Кубка світу в Софії Влада виграла срібло в цьому ж виді програми.

Раніше українська гімнастка Анна Різатдінова показала сина від депутата-втікача Олександра Онищенка.

Марія Степанюк редактор стрічки, журналіст, оглядач
Категорії: Спорт