PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Ліга Європи: календар та результати матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів групового етапу Ліги Європи 2018/19.

Ліга Європи УЄФА сезону 2018/19 стартувала 20 вересня.

Читайте: Ліга чемпіонів: календар та результати матчів

Це 48-й розіграш щорічного клубного турніру і 10-й, який має назву Ліга Європи УЄФА. Фінальний матч відбудеться 29 травня на Олімпійському стадіоні у Баку.

Читайте: Новий гімн та дизайн: УЄФА анонсував ребрендинг Ліги Європи

На цьому етапі Україна представлена двома клубами: київським Динамо та полтавською Ворсклою.

Група А

Команда І П Н П З П О
1.   Байєр 4 3 0 1 10 7 9
2.

  Цюрих

4 3 0 1 5 3 9
3.  Лудогорець 4 0 2 2 3 5 2
4.   АЕК Ларнака 4 0 2 2 3 6 2

3

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 АЕК Ларнака 0:1 Цюрих 19:55 Байєр 1:0 Цюрих
22:00 Лудогорець 2:3 Байєр 22:00 Лудогорець 0:0 АЕК Ларнака
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Цюрих 1:0 Лудогорець 19:55 Байєр _:_ Лудогорець
19:55 Байєр 4:2 АЕК Ларнака 22:00 Цюрих _:_ АЕК Ларнака
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 АЕК Ларнака 1:1 Лудогорець 22:00 Лудогорець _:_ Цюрих
19:55 Цюрих 3:2 Байєр 22:00 АЕК Ларнака _:_ Байєр

Група B

Команда І П Н П З П О
1.   Зальцбург 4 4 0 0 14 5 12
2.   РБ Лейпциг 4 2 0 2 8 6 6
3.   Селтік 4 2 0 2 4 6 6
4.   Русенборг 4 0 0 4 3 12 0

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Селтік 1:0 Русенборг 22:00 Русенборг 2:5 Зальцбург
22:00 РБ Лейпциг 2:3 Зальцбург 22:00 Селтік 2:1 РБ Лейпциг
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Зальцбург 3:1 Селтік 19:55 Зальцбург _:_ РБ Лейпциг
19:55 Русенборг 1:3 РБ Лейпциг 19:55 Русенборг _:_ Селтік
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Зальцбург 3:0 Русенборг 22:00 РБ Лейпциг _:_ Русенборг
22:00 РБ Лецйпиг 2:0 Селтік 22:00 Селтік _:_ Зальцбург

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Зеніт 4 2 2 0 5 3 8
2.  Славія Прага 4 2 1 1 2 1 7
3.  Копенгаген 4 1 2 1 3 3 5
4.  Бордо 4 0 1 3 3 6 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Копенгаген 1:1 Зеніт 22:00 Бордо 1:1 Зеніт
22:00 Славія П 1:0 Бордо 22:00 Славія П 0:0 Копенгаген
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Зеніт 1:0 Славія П 19:55 Бордо _:_ Славія П
22:00 Бордо 1:2 Копенгаген 19:55 Зеніт _:_ Копенгаген
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Зеніт 2:1 Бордо 22:00 Славія П _:_ Зеніт
19:55 Копенгаген 0:1 Славія П 22:00 Копенгаген _:_ Бордо

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  Динамо Загреб 4 4 0 0 11 3 12
2.  Фенербахче 4 2 1 1 7 6 7
3.  Спартак Трнава 4 1 0 3 3 7 3
4.  Андерлехт 4 0 1 3 2 7 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Спартак Т 1:0 Андерлехт 17:50 Фенербахче 2:0 Андерлехт
22:00 Динамо З 4:1 Фенербахче 22:00 Динамо З 3:1 Спартак Т
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Фенербахче 2:0 Спартак Т 19:55 Андерлехт _:_ Спартак Т
19:55 Андерлехт 0:2 Динамо З 19:55 Фенербахче _:_ Динамо З
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Спартак Т 1:2 Динамо З 22:00 Динамо З _:_ Андерлехт
19:55 Андерлехт 2:2 Фенербахче 22:00 Спартак Т _:_ Фенербахче

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.  Арсенал 4 3 1 0 8 2 10
2.  Спортинг 4 2 1 1 4 2 7
3.  Ворскла 4 1 0 3 4 7 3
4. Карабах 4 1 0 3 1 6 3

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Арсенал 4:2 Ворскла 22:00 Арсенал 0:0 Спортинг
22:00 Спортинг 2:0 Карабах 22:00 Ворскла 0:1 Карабах
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Ворскла 1:2 Спортинг 19:55 Ворскла _:_ Арсенал
19:55 Карабах 0:3 Арсенал 19:55 Карабах _:_ Спортинг
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Спортинг 0:1 Арсенал 22:00 Арсенал _:_ Карабах
19:55 Карабах 0:1 Ворскла 22:00 Спортинг _:_ Ворскла

Група F

Команда І П Н П З П О
1.  Бетіс 4 2 2 0 6 2 8
2.  Мілан 4 2 1 1 6 4 7
3.  Олімпіакос 4 2 1 1 8 4 7
4.  Дюделанж 4 0 0 4 1 11 0

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Олімпіакос 0:0 Бетіс 22:00 Бетіс 1:1 Мілан
22:00 Дюделанж 0:1 Мілан 22:00 Олімпіакос 5:1 Дюделанж
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Мілан 3:1 Олімпіакос 19:55 Мілан _:_ Дюделанж
19:55 Бетіс 3:0 Дюделанж 19:55 Бетіс _:_ Олімпіакос
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Дюделанж 0:2 Олімпіакос 22:00 Дюделанж _:_ Бетіс
19:55 Мілан 1:2 Бетіс 22:00 Олімпіакос _:_ Мілан

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Вільярреаль 4 1 3 0 10 5 6
2.  Спартак Москва 4 1 2 1 7 8 5
3.  Рейнджерс 4 1 2 1 8 7 5
4.  Рапід 4 1 1 2 3 8 4

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Вільярреаль 2:2 Рейнджерс 19:55 Рапід 0:0 Вільярреаль
19:55 Рапід 2:0 Спартак М 19:55 Спартак М 4:3 Рейнджерс
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Рейнджерс 3:1 Рапід 17:50 Спартак М _:_ Рапід
22:00 Спартак М 3:3 Вільярреаль 22:00 Рейнджерс _:_ Вільярреаль
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Рейнджерс 0:0 Спартак М 19:55 Вільярреаль _:_ Спартак М
22:00 Вільяррель 5:0 Рапід 19:55 Рапід _:_ Рейнджерс

Група Н

Команда І П Н П З П О
1.  Айнтрахт 4 4 0 0 8 2 9
2. Лаціо 4 3 0 1 6 6 6
3. Марсель 4 0 1 2 4 7 1
4.  Аполлон 4 0 1 2 3 6 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Марсель 1:2 Айнтрахт 19:55 Лаціо _:_ Марсель
19:55 Лаціо 2:1 Аполлон 19:55 Аполлон _:_ Айнтрахт
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Айнтрахт 4:1 Лаціо 22:00 Айнтрахт _:_ Марсель
22:00 Аполлон 2:2 Марсель 22:00 Аполлон _:_ Лаціо
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Айнтрахт 2:0 Аполлон 19:55 Лаціо _:_ Айнтрахт
22:00 Марсель 1:3 Лаціо 19:55 Марсель _:_ Аполлон

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Генк 4 2 1 1 8 6 7
2.  Сарпсборг 08 4 1 2 1 6 6 5
3.  Мальме 4 1 2 1 4 4 5
4.  Бешикташ 4 1 1 2 6 8 4

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Генк 2:0 Мальме 19:55 Генк 1:1 Бешикташ
19:55 Бешикташ 3:1 Сарпсборг 19:55 Мальме 1:1 Сарпсборг
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Сарпсборг 3:1 Генк 22:00 Сарпсборг _:_ Бешикташ
22:00 Мальме 2:0 Бешикташ 22:00 Мальме _:_ Генк
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Бешикташ 2:4 Генк 19:55 Бешикташ _:_ Мальме
22:00 Сарпсборг 1:1 Мальме 19:55 Генк _:_ Сарпсборг

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Краснодар 4 3 0 1 6 4 9
2.  Севілья 4 3 0 1 15 5 9
3.   Стандард 4 2 0 2 6 9 6
4.  Акхісар 4 0 0 4 3 12 0

 

1 тур. 20.09 4 тур. 7.11
19:55 Акхісар 0:1 Краснодар 19:55 Акхісар 2:3 Севілья
19:55 Севілья 5:1 Стандард 19:55 Краснодар 2:1 Стандард
2 тур. 4.10 5 тур. 27.11
22:00 Краснодар 2:1 Севілья 19:55 Краснодар _:_ Акхісар
22:00 Стандард 2:1 Акхісар 22:00 Стандард _:_ Севілья
3 тур. 25.10 6 тур. 12.12
22:00 Севілья 6:0 Акхісар 19:55 Акхісар _:_ Стандард
22:00 Стандард 2:1 Краснодар 19:55 Севілья _:_ Краснодар

Група K

Команда І П Н П З П О
1.   Астана 4 2 2 0 7 4 8
2.   Динамо Київ 4 2 2 0 9 6 8
3.   Ренн 4 1 0 3 4 8 3
4.  Яблонець 4 0 2 2 5 7 2

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Динамо К 2:2 Астана 17:50 Астана 2:1 Яблонець
19:55 Ренн 2:1 Яблонець 19:55 Динамо К 3:1 Ренн
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Астана 2:0 Ренн 17:50 Астана _:_ Динамо К
22:00 Яблонець 2:2 Динамо К 22:00 Яблонець _:_ Ренн
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Ренн 1:2 Динамо К 19:55 Динамо К _:_ Яблонець
22:00 Яблонець 1:1 Астана 19:55 Ренн _:_ Астана

Група L

Команда І П Н П З П О
1.   Челсі 4 4 0 0 6 1 12
2.   МОЛ Віді 4 2 0 2 3 3 6
3.   ПАОК 4 1 0 3 4 5 3
4.  БАТЕ 4 1 0 3 4 8 3

 

1 тур. 20.09 4 тур. 7.11
19:55 ПАОК 0:1 Челсі 19:55 БАТЕ 0:1 Челсі
19:55 МОЛ Віді 0:2 БАТЕ 19:55 МОЛ Віді 1:0 ПАОК
2 тур. 4.10 5 тур. 27.11
22:00 Челсі 1:0 МОЛ Віді 19:55 БАТЕ _:_ МОЛ Віді
22:00 БАТЕ 1:4 ПАОК 22:00 Челсі _:_ ПАОК
3 тур. 25.10 6 тур. 12.12
22:00 ПАОК 0:2 МОЛ Віді 19:55 ПАОК _:_ БАТЕ
22:00 Челсі 3:1 БАТЕ 22:00 МОЛ Віді _:_ Челсі

ФотоMohamed Ahmed Soliman | Dreamstime.com

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка