ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга Європи. Ренн удома впевнено переграв Арсенал

Арсенал програв Ренну в першому матчі 1/8 Ліги Європи.

Англійський Арсенал програв французькому Ренну, граючи в статусі одного з фаворитів Ліги Європи, на виїзді з рахунком 1:3.

Перший тайм не віщував біди для канонірів, які забили зусиллями Івобі вже на 4-й хвилині.

Правда, в першій же 45-хвилинці відіграв цей гол для своєї команди Буріго. Цьому передувала червона картка для гравця Арсеналу Сократіса.

Читайте: Тренер Атлетіко заплатить штраф за непристойний жест під час матчу з Ювентусом

У другому таймі невдачі Арсеналу продовжилися – захисник Монреаль забив м’яч у свої ворота. Переможний гол Ренна забив Сарр.

До слова, в даний час Челсі грає проти Динамо на стадіоні Стемфорд Брідж. Текстову трансляцію матчу 1/8 Ліги Європи можна побачити на нашому сайті.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.