ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

На матчі Ліги Європи арбітру влучили в голову петардою

Матч другого раунду Ліги Європи між румунською Крайовою та угорським Гонведом завершився скандалом.

На матче Лиги Европы арбитру попали в голову петардой

Під час матчу-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги Європи між румунською Крайовою та угорським Гонведом стався скандальний епізод.

Дивіться: Фанати відгамселили міністра спорту ДР Конго за виліт збірної з КАН 2019

На 120-й хвилині овертайму між футболістами команд почалася сутичка. Фанати, які сиділи на трибунах, почали кидати на поле файєра та петарди, одна з яких влучила в голову головного арбітра зустрічі Арнольда Хантера з Північної Ірландії. Судді знадобилася допомога медиків, після чого він не зміг продовжити гру.

Гра відновилася через 25 хвилин. Основний та додатковий час матчу закінчилися рахунком 0:0, як і перша зустріч. На серію післяматчевих пенальті Хантера замінив резервний суддя, який зафіксував перемогу Крайови 3:1 по пенальті.

Нагадаємо, Зоря пройшла до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, обігравши чорногорську Будучност за сумою двох матчів.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.