ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Барселона ледь обіграла Наполі у товариському матчі

Барселона обіграла італійський Наполі у товариському матчі, який пройшов у Маямі.

Барселона обыграла Наполи

Каталонська Барселона зустрічалася з італійським Наполі в рамках товариського матчу. Зустріч пройшла в Маямі на стадіоні Хард Рок і завершилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Ернесто Вальверде.

Читайте: Весь у крові! Легенда Барселони постраждав під час відпочинку

Рахунок у матчі на 36-й хвилині відкрив хавбек блаугранас Серхіо Бускетс. Через 6 хвилин Наполі зрівняв, але не без допомоги каталонців — захисник Барси Самуель Умтіті зрізав м’яч у власні ворота після удару Хосе Кальєхона. Перемогу каталонцям приніс точний удар Івана Ракітича на 71-й хвилині зустрічі.

Через травму лідер Барселони Ліонель Мессі участі у матчі не брав.

Раніше Барселона обіграла Арсенал і завоювала Кубок Жоана Гампера.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.