PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга чемпіонів-2019/20: календар та результати матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів Ліги чемпіонів 2019/20.

Кубок Лиги чемпионов

Ліга чемпіонів УЄФА сезону 2019/20 стартувала 17 вересня.

Час початку матчів, як і в минулому сезоні о 19.55 та о 22.00.

Єдиний представник України у Лізі чемпіонів донецький Шахтар потрапив у групу С, де йому належить зустрітися з англійським Манчестер Сіті, італійською Аталантою та загребським Динамо.

Читайте: Ліга Європи-2019/20: календар та результати матчів

За регламентом ЛЧ команди, які посядуть перше та друге місця у своїх групах, вийдуть до 1/8 фіналу ЛЧ та продовжать боротьбу за головний клубний трофей Європи, а команди, які посядуть третю сходинку зіграють в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Вирішальний матч відбудеться 30 травня 2020 року на Олімпійському стадіоні імені Ататюрка у Стамбулі.

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  ПСЖ 2 2 0 0 4 0 6
2.  Брюгге 2 0 2 0 2 2 2
3. Галатасарай 2 0 1 1 0 1 1
4.  Реал Мадрид 2 0 2 1 2 5 1
1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
 19:55  Брюгге  0:0  Галатасарай  22:00  ПСЖ  _:_  Брюгге
 22:00  ПСЖ  3:0  Реал  22:00  Реал  _:_  Галатасарай
2 тур. 1.10 5 тур. 26.11
 19:55  Реал  1:1  Брюгге  19:55  Галатасарай  _:_  Брюгге
 22:00  Галатасарай  0:1  ПСЖ  22:00  Реал  _:_  ПСЖ
3 тур. 22.10 6 тур. 11.12
 22:00  Брюгге  _:_  ПСЖ  22:00  Брюгге  _:_  Реал
 22:00  Галатасарай  _:_  Реал  22:00  ПСЖ  _:_  Галатасарай

Група B

Команда І П Н П З П О
1.  Баварія 2 2 0 0 10 2 6
2.  Црвена Звезда 2 1 0 1 3 4 3
3.  Олімпіакос 2 0 1 1 3 5 1
4. Тоттенгем 2 0 1 1 4 9 1
1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
 19:55 Олімпіакос  2:2 Тоттенгем 19:55 Баварія  _:_ Олімпіакос
 22:00 Баварія  3:0 Црвена Звезда  22:00 Црвена Звезда  _:_ Тоттенгем
2 тур. 1.10 5 тур. 26.11
 19:55 Тоттенгем  2:7 Баварія  19:55 Тоттенгем  _:_ Олімпіакос
 22:00 Црвена Звезда  3:1 Олімпіакос  22:00 Црвена Звезда  _:_ Баварія
3 тур. 22.10 6 тур. 11.12
 22:00 Олімпіакос  _:_ Баварія  22:00 Баварія  _:_ Тоттенгем
 22:00 Тоттенгем  _:_ Црвена Звезда  22:00 Олімпіакос  _:_ Црвена Звезда

Група С

Команда І П Н П З П О
1.   Манчестер Сіті 2 2 0 0 5 0 6
2.   Динамо Загреб 2 1 0 1 4 2 3
3.   Шахтар Донецьк 2 1 0 1 2 4 3
4. Аталанта 2 0 0 2 1 6 0
1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
 22:00 Динамо  4:0 Аталанта  22:00 Динамо  _:_ Шахтар
 22:00 Шахтар  0:3 Ман.Сіті  22:00 Аталанта  _:_ Ман.Сіті
2 тур. 1.10 5 тур. 26.11
 19:55 Аталанта  1:2 Шахтар  19:55 Аталанта  _:_ Динамо
 22:00 Ман.Сіті  2:0 Динамо  22:00 Ман.Сіті  _:_ Шахтар
3 тур. 22.10 6 тур. 11.12
 19:55 Шахтар  _:_ Динамо  19:55 Шахтар  _:_ Аталанта
 22:00 Ман.Сіті  _:_ Аталанта  19:55 Динамо  _:_ Ман.Сіті

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  Ювентус 2 1 1 0 5 2 4
2.  Атлетіко 2 1 1 0 4 2 4
3.  Локомотив 2 1 0 1 2 3 3
4.  Байєр 2 0 0 2 1 5 0
1 тур. 18.09 4 тур. 6.11
 22:00  Атлетіко  2:2  Ювентус  19:55  Локомотив  _:_  Ювентус
 22:00  Байєр  1:2  Локомотив  22:00  Байєр  _:_  Атлетіко
2 тур. 1.10 5 тур. 26.11
 22:00  Локомотив  0:2  Атлетіко  19:55  Локомотив  _:_  Байєр
 22:00  Ювентус  3:0  Байєр  22:00  Ювентус  _:_  Атлетіко
3 тур. 22.10 6 тур. 11.12
 19:55  Атлетіко  _:_  Байєр  22:00  Атлетіко  _:_  Локомотив
 22:00  Ювентус  _:_  Локомотив  22:00  Байєр  _:_  Ювентус

Група E

Команда І П Н П З П О
1.  Наполі 2 1 1 0 2 0 4
2.  Зальцбург 2 1 0 1 9 6 3
3.  Ліверпуль 2 1 0 1 4 5 3
4.  Генк 2 0 1 1 2 6 1
1 тур. 17.09 4 тур. 5.11
 22:00  Зальцбург  6:2  Генк  22:00  Ліверпуль  _:_  Генк
 22:00  Наполі  2:0  Ліверпуль  22:00  Наполі  _:_  Зальцбург
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
 19:55  Генк  0:0  Наполі  22:00  Генк  _:_  Зальцбург
 22:00  Ліверпуль  4:3  Зальцбург  22:00  Ліверпуль  _:_  Наполі
3 тур. 23.10 6 тур. 10.12
 22:00  Генк  _:_  Ліверпуль  19:55  Зальцбург  _:_  Ліверпуль
 22:00  Зальцбург  _:_  Наполі  19:55  Наполі  _:_  Генк

Група F

Команда І П Н П З П О
1.  Боруссія Дортмунд 2 1 1 0 2 0 4
2.  Барселона 2 1 1 0 2 1 4
3.  Інтер 2 0 1 1 2 3 1
4.  Славія Прага 2 0 1 1 1 3 1
1 тур. 17.09 4 тур. 5.11
 22:00  Боруссія Д  0:0  Барселона  19:55  Барселона  _:_  Славія
 22:00  Інтер  1:1  Славія  22:00  Боруссія Д  _:_  Інтер
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
 19:55  Славія  0:2  Боруссія Д  19:55  Барселона  _:_  Боруссія Д
 22:00  Барселона  2:1  Інтер  22:00  Славія  _:_  Інтер
3 тур. 23.10 6 тур. 10.12
 22:00  Інтер  _:_  Боруссія Д  22:00  Боруссія Д  _:_  Славія
 22:00  Славія  _:_  Барселона  22:00  Інтер  _:_  Барселона

Група G

Команда І П Н П З П О
1. Зеніт 2 1 1 0 4 2 4
2.  Ліон 2 1 1 0 3 1 4
3.  Лейпциг 2 1 0 1 2 3 3
4.  Бенфіка 2 0 0 2 2 5 0
1 тур. 17.09 4 тур. 5.11
 22:00  Бенфіка  1:2  Лецпциг  19:55  Зеніт  _:_  Лейпциг
 22:00  Ліон  1:1  Зеніт  22:00  Ліон  _:_  Бенфіка
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
 22:00  Зеніт  3:1  Бенфіка  19:55  Зеніт  _:_  Ліон
 22:00  Лейпциг  0:2  Ліон  22:00  Лейпциг  _:_  Бенфіка
3 тур. 23.10 6 тур. 10.12
 19:55  Лейпциг  _:_  Зеніт  22:00  Бенфіка  _:_  Зеніт
 22:00  Бенфіка  _:_  Ліон  22:00  Ліон  _:_  Лейпциг

Група H

Команда І П Н П З П О
1.  Аякс 2 2 0 0 6 0 6
2.  Челсі 2 1 0 1 2 2 3
3.  Валенсія 2 1 0 1 1 3 3
4.  Лілль 2 0 0 2 1 5 0
1 тур. 17.09 4 тур. 5.11
 22:00  Аякс  3:0  Лілль  22:00  Валенсія  _:_  Лілль
 22:00  Челсі  0:1  Валенсія  22:00  Челсі  _:_  Аякс
2 тур. 2.10 5 тур. 27.11
 22:00  Валенсія  0:3  Аякс  19:55  Валенсія  _:_  Челсі
 22:00  Лілль  1:2  Челсі  22:00  Лілль  _:_  Аякс
3 тур. 23.10 6 тур. 10.12
 19:55  Аякс  _:_  Челсі  22:00  Аякс  _:_  Валенсія
 22:00  Лілль  _:_  Валенсія  22:00  Челсі  _:_  Лілль

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка