ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Резерв Шахтаря розгромив Карпати у Львові

Шахтарю вистачило резервного складу, щоб забити на виїзді Карпатам три сухі м’ячі.

Донецький Шахтар у матчі 13-го туру Прем`єр-Ліги резервним складом упевнено переміг львівські Карпати з рахунком 0:3.

Перший гол гірникам допоміг забити воротар господарів поля Роман Підківка, який помилився під час вибивання м’яча. У результаті Андрій Борячук опинився сам на сам з голкіпером і пробив у кут воріт на 10 хвилині матчу – 1:0.

Друге взяття воріт Шахтар святкував вже у другому таймі. На 59-й хвилині Віктор Коваленко вдало замкнув подачу з кутового головою – 2:0.

Читайте: Динамо в доданий час обіграло Шахтар у Кубку України

На 63-й хвилині завдяки удару Тете з метрів 20-ти рахунок став розгромним – 3:0.

Як повідомлялося, у третьому турі групового етапу ЛЧ Шахтар і Динамо Загреб зіграли внічию.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.