ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гемілтон виграв фінальну гонку сезону в Абу-Дабі

Британець Льюїс Гемілтон з Mercedes переміг на 21-му етапі Формули-1 Гран-прі Абу-Дабі.

Льюис Хэмилтон

Британський пілот Mercedes Льюїс Гемілтон став переможцем заключного 21-го етапу Формули-1 – Гран-прі Абу-Дабі. Другим до фінішу прийшов пілот Red Bull Макс Ферстаппен, а трійку лідерів замкнув пілот Ferrari Шарль Леклер.

Для Гемілтона ця перемога стала одинадцятою у сезоні і 84-ю у кар’єрі.

Читайте: Перемога Ферстаппена та провал Ferrari на Гран-прі Бразилії

Леклер хоч і фінішував третім, але французу загрожує дискваліфікація через несанкціоноване паливо. Тому третім на цьому етапі може стати Валттері Боттас з Mercedes.

• 10. Карлос Сайнс (McLaren) +1 коло

У загальному заліку пілотів перше місце посів шестиразовий чемпіон світу Льюїс Гемілтон (413 очок). Валттері Боттас – другий (326). Макс Ферстаппен – третій (278).

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.