УАФ передає на реабілітацію військових 1,4 млн грн, зібраних на фіналі Кубка України

фінал Кубка України

Фото: УАФ

Уперше з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні у 2024 році провели фінал Кубка України. У головному матчі зустрічалися полтавська Ворскла та донецький Шахтар.

Фінал Кубка України охрестили Матчем вдячності Силам оборони України, адже саме завдяки захисникам та захисницям проведення матчів, ще й з вболівальниками на стадіоні, є можливим.

Кошти від продажу квитків на фінал Кубка України передали на реабілітацію військових

В Українській асоціації футболу повідомили, що усі кошти з продажу квитків, а саме 1,4 млн грн, передають на реабілітацію військових.

— Команда УАФ активно допомагає реабілітаційним центрам України, а цього разу підтримує роботу національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY. Цей проєкт заснували Віктор і Олена Пінчуки задля допомоги захисникам і захисницям України, які дають відсіч російській агресії, – йдеться у повідомленні.

УАФ разом з RECOVERY планує придбати комплекти з ерготерапевтичних м’ячів Smart Ball та планшетів, що передадуть у 10 реабілітаційних центрів. Ці набори стануть важливим доповненням у зали ерготерапії та прискорять відновлення військових після поранень.

Матч обʼєднав понад 700 тис. вболівальників. Трансляція в ефірі телеканалу ICTV2 зібрала понад 500 тис. глядачів, посіла третє місце у слоті серед програм усіх телеканалів та увійшла в десятку найкращих програм дня.

Трансляція на YouTube-каналах Факти ICTV та ICTV2 зібрала ще понад 216 тис. переглядів. На стадіоні Авангард у Рівному великий фінал дивилося наживо понад 3 500 вболівальників.

Шахтар з Кубком України сезону-2023/24

Перемогу у фіналі Кубка України, що відбувся 15 травня, здобув Шахтар, обігравши Ворсклу з рахунком 2:1.

Що відомо про RECOVERY

RECOVERY — національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових. Проєкт заснували Віктор і Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України.

На сьогодні 12 реабілітаційних центрів RECOVERY надають якісні безоплатні послуги в Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпропетровщині (три заклади).

Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 10 тис. пацієнтів. У планах засновників проєкту RECOVERY розширити мережу щонайменше до 18 інноваційних реабілітаційних центрів, де щороку можуть відновлюватися близько 25 тис. військових.

Марія Степанюк редактор стрічки, журналіст, оглядач
Категорії: Спорт