PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

5 речей, які необхідно знати про Путіна

В той час, як на Заході політики і ЗМІ вголос засуджують російського лідера за його дії щодо України, в межах Росії реакція на дії Путіна зовсім інша — він там дуже популярний.

 

5 речей, які необхідно знати про Путіна

В той час, як на Заході політики і ЗМІ вголос засуджують російського лідера за його дії щодо України, в межах Росії реакція на дії Путіна зовсім інша — він там дуже популярний.

Про це у своїй статті для The National Interest пише співробітник Центру національних інтересів Дмитро Саймс (Dimitri A. Simes), виділяючи 5 причин цієї популярності, передає 24.

1. Більшість росіян дійсно підтримують Путіна.

Хоча в авторитарних державах навіть незалежні опитування можуть перебільшувати популярність керівника, оскільки люди не хочуть виділятися, все одно рівень підтримки Путіна всередині країни надзвичайно високий.

2. Війна в Україні викликала зростання популярності російського президента.

У січні 2014 року, незадовго до початку кризи в Україні, рейтинг популярності Путіна склав 65%. Потім рівень підтримки різко зріс до вражаючого показника у 89%, хоча російська економіка і стикається з труднощами із-за санкцій

3. Особиста популярність Путіна не має нічого спільного з підтримкою системи влади в Росії.

Якщо порівняти рівень підтримки Путіна в Росії і погляди росіян на російську владу в цілому, то можна помітити відмінності. Росіяни не відчувають особливого ентузіазму від спілкування з чиновниками, і 69% з них намагаються звести до мінімуму свої контакти з владою.

Читайте: Путіна чекає крах.

4. Санкції позитивно впливають на образ Путіна.

66% росіян вважають, що західні санкції мають на меті послабити і принизити Росію, і багато з них згуртувалися навколо Путіна, вважаючи його батьком-покровителем, який захищає країну від іноземного натиску. Замість того, щоб звинувачувати президента в своїх економічних бідах, багато росіян звинувачують Захід.

5. Що стосується України, то Путіна підтримує навіть частина опозиції.

Дії Путіна по Україні зміцнили його положення в очах консервативної бази підтримки. Але рейтинг у 89% був би неможливий без широкої підтримки суспільства. Деякі видатні лідери опозиції зараз висловлюються за продовження нинішньої політики щодо України, а в ряді випадків закликають Росію піти навіть далі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка