PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Православно: російських солдатів масово похрестили в озері (фото)

У Челябінській області РФ вперше відбулося масове хрещення військовослужбовців.

Православно: російських солдатів масово похрестили в озері (фото)

У Челябінській області РФ вперше відбулося масове хрещення військовослужбовців – в озері Чебаркуль біля храму Георгія Побідоносця обряд пройшли 82 військових розвідники з підрозділів Поволжя, Уралу та Західного Сибіру.

Як повідомив Znak.com помічник командувача Центрального військового округу (ЦВО) Ярослав Рощупкін, на Чебаркульському полігоні зараз проходить польовий табірний збір військовослужбовців розвідувальних підрозділів ЦВО. І половина військових побажали хреститися в міському храмі Георгія Побідоносця. Оскільки храм не вмістив би стільки новонавернених у погонах, хрещення відбулося на березі озера Чебаркуль.

– Хрещення провів помічник командира 7-ї гвардійської танкової бригади протоієрей Дмитро Єгоров, – уточнив Ярослав Рощупкін. – Бійців ніхто не намовляв спеціально, і лише згодом, консультуючись з представниками Російської православної церкви, ми дізналися, що масове хрещення співпало з шестиліттям відновлення інституту військового духовенства на штатній основі у ЗС РФ.

Читайте: У Росії матір по-звірячому вигуляла дитину на собачому повідку (відео) 

За даними газети «Южноуралец», в дні військових зборів військові священики сповідали і причастили чимало військовослужбовців і на самому Чебаркульському полігоні. Можливо, їхня активність і привела до рішення восьми десятків розвідників прийняти православний хрест.

Спочатку обряд проходив у храмі. Потім хресним ходом солдати і священики пройшли на берег озера Чебаркуль, поруч з міським пляжем. Поки військовослужбовці роздягалися, священик прочитав молитви, виконав необхідні священнодійства. Потім батюшки просто в рясах увійшли у воду. До них  підходили солдати. Священики тричі занурювали головою в озерні води кожного новонаверненого християнина – в Ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Потім, коли всі вийшли з води. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка