Польща відновлює розслідування обставин катастрофи літака президента Леха Качиньського під Смоленськом.
Про це повідомив на прес-конференції міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, пише Медуза з посиланням на Reuters.
Він зазначив, що літак президента зруйнувався у повітрі на висоті 15-18 метрів.
До цього було відомо, що Ту-154М, який намагався в умовах туману зайти на посадку, зачепив крилом верхівки дерев, включаючи березу (висота таких дерев досягає 25-30 метрів).
За підсумками всіх попередніх розслідувань, причиною катастрофи була названа сукупність факторів, головним з яких стала помилка пілотів.
Польська сторона також вказувала, що однією з причин авіакатастрофи могли бути неправильні дії російських диспетчерів. Росія ці звинувачення відкидає.
Читайте: Що буде с Донбасом. Думки топ-блогерів і журналістів
Нагадаємо, літак Ту-154М з польською делегацією на чолі з президентом країни Качиньським впав поблизу військового аеродрому в Смоленську 10 квітня 2010 року. Тоді загинули всі 96 осіб, що знаходилися на борту.

