У Кремлі виправдалися: офшори законні, а скандал через “бацили”

У Кремлі виправдалися: офшори законні, а скандал через “бацили”

Фото до: У Кремлі виправдалися: офшори законні, а скандал через “бацили”

Кремль другий день виправдовується після публікації матеріалів Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань про офшорні рахунки світових лідерів.

– В самому масиві опублікованого документа Путін не фігурує, і згадок про Путіна ніяких немає. Світові ЗМІ зосередилися головним чином на нашій країні і нашому президенті. Саме це ми мали на увазі, коли ми говорили про бацилу путінофобії, – сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков журналістам, передає РИА Новости.

Читайте: Кремль про офшори Путіна: нічого нового

Крім того, Пєсков заявив, що офшорні рахунки не є протизаконними.

– Офшорні рахунки – це легальне явище, і підприємці не порушують ніяких законів, використовуючи офшорні рахунки і офшорні компанії. Це економічна реальність і економічна практика. І в нашій країні офшорні рахунки підприємців не заборонені, – зазначив прес-секретар президента РФ.

Нагадаємо, 3 квітня Міжнародний консорціум журналістських розслідувань оприлюднив документи панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, де йдеться, що статки Путіна перевищують $2 млрд.

Лілія Стрілець головна редакторка
Категорії: Світ