Уряд Росії помилково вважав, що крах України в її багатогранності, але це виявилося запорукою сили українського суспільства.
Про це заявив російський політолог Валерій Соловей, пише Обозреватель.
– У Кремлі насправді ніколи особливо не представляли, як Україна влаштована. Там навіть не припускали, що, можливо, сила і міцність України якраз в її багатосторонності. Що демократія, що часом переходить у анархію, – це запорука сили українського суспільства. Так чи інакше, Росія помилилася, але не визнає цього, вважаючи, що просто пройшло недостатньо часу, – сказав він.
Читайте: Військові кораблі Росії несподівано увійшли в Чорне море
За словами політолога, Росія сподівається, що Захід здасть інтереси України.
– Росія чекає, що криза підірве Україну. Поки ці надії не виправдовуються. Більш того, в Україні, на відміну від Росії, спостерігається економічний підйом, зростання виробництва. Москва також сподівається, що Заходу набридне Київ. Але поки всі ці надії Кремля не збуваються. Захід від України втомився, але здавати її інтереси не має наміру. Європа не може дозволити собі перемогу політичного ревізіонізму, – сказав він.
Також Соловей додав, що Київ вже не знаходиться під впливом Москви.
Нагадаємо, в рамках саміту G20 президент Росії Володимир Путін спробує скомпрометувати Україну і звинуватити у всіляких порушеннях і “кримських провокаціях”.